Zamknij

Pijany Brytyjczyk zmienił imię i nazwisko na Celine Dion. Nie pamiętał, że to zrobił

05.01.2021 14:44
Celine Dion
fot. AFP/EAST NEWS

Thomas Dodds to zwykły 30-latek, o którym mówi obecnie cała Wielka Brytania. Wszystko przez to, co zrobił pod wpływem alkoholu. Brytyjczyk postanowił zmienić swoje imię i nazwisko na Celine Dion. 

Celine Dion to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych piosenkarek w historii muzyki. Wielkie przeboje, miliony sprzedanych płyt, mnóstwo słuchaczy na całym świecie.

Piosenkarka może pochwalić się bardzo oddanymi fanami, którzy wspierają ją od wielu lat. Okazuje się, że jeden z nich postanowił iść o krok dalej. Pewien Brytyjczyk zmienił imię i nazwisko na Celine Dion.

Celine Dion pokazała najmłodszych synów. Bliźniaki skończyły dziesięć lat [FOTO]

Brytyjczyk zmienił imię i nazwisko na Celine Dion. Był pod wpływem alkoholu

Thomas Dodds spędził święta Bożego Narodzenia na oglądaniu ulubionych występów Celine Dion, której jest ogromnym fanem.

W trakcie jednego z wieczorów 30-latek upił się szampanem, a następnie wpadł na dość niecodzienny pomysł. Mężczyzna wypełnił internetowo wniosek o zmianę imienia i nazwiska na Celine Dion. Zapłacił za niego blisko 90 funtów.

Kilka dni później otrzymał oficjalny list z urzędu potwierdzający zmianę danych. W rozmowie z The New York Post zdradził, że kompletnie nie pamiętał tego, co zrobił.

Przyznam szczerze, z ręką na sercu, że nie pamiętam tego. Kojarzyłem jedynie, iż oglądałem koncert i byłem dość pijany. Nie zdawałem sobie sprawy z tego wszystkiego, dopóki nie znalazłem listu w skrzynce pocztowej – wyznał Brytyjczyk.

Mężczyzna przyznał, że był zszokowany pismem z urzędu. Przyznał jednak, iż nie żałuje swojej decyzji: „Kiedy to wszystko do mnie dotarło, podpisałem dokumenty. Kocham Celine!”.

Na ten moment Thomas Dodds, a właściwie Celine Dion, nie planuje zmieniać swoich danych. Kanadyjska piosenkarka może pochwalić się naprawdę oddanym fanem!

RadioZET.pl/nme.com