Zamknij

Pink w teledysku ze swoim mężem. To jeden z jej najbardziej wzruszających klipów [WIDEO]

Piotr Krajewski
19.06.2019 14:40
Pink 90 Days nowy wzruszający teledysk nagrała go z mężem wideo
fot. Youtube (P!NK)

Pink wydała niespodziewanie nowy teledysk do piosenki „90 Days”, która pochodzi z jej najnowszej płyty. We wzruszającym i pełnym emocji klipie pojawia się mąż artystki Carey Hart. Wideo portretuje niełatwe i pełne wyzwań życie rodzinne koncertującego po całym świecie artysty.

Pink wydała nowy teledysk ze swoim mężem

Pink zaprezentowała niespodziewanie nowy teledysk do utworu „90 Days”. Nie jest to jednak kolejny singiel promujący nową płytę „Hurts 2B Human”. Jak przyznała sama wokalistka, piosenka jest jednym z jej ulubionych kawałków na albumie i chciała po prostu nagrać do niego wideo. Pomógł jej w tym Remi Bakkar, który występuje razem z nią podczas trasy koncertowej. Tancerz wyreżyserował cały obraz.

Nowy teledysk Pink jest utrzymany w bardzo emocjonalnym klimacie. U boku piosenkarki pojawia się jej mąż Carey Hart. Wideoklip pokazuje różne, często niezwykle trudne momenty małżeństwa. Wszystko wskazuje na to, że artystka chciała nawiązać do własnych doświadczeń i niełatwego życia rodzinnego, z którym musi zmierzyć się każdy koncertujący muzyk.

Przypomnijmy, że od marca 2018 roku Pink jest w światowej trasie koncertowej, która liczy ponad 150 koncertów. W lipcu piosenkarka odwiedzi również Polskę. Wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK