Zamknij

Pink wystąpiła na Brit Awards 2019. Fenomenalny występ z ogniem, deszczem i wielkimi hitami [WIDEO]

Redakcja
21.02.2019 14:27
Pink Brit Awards 2019 fenomenalny występ ogień deszcz i hity WIDEO
fot. Youtube (Pink)

Pink wystąpiła na gali Brit Awards 2019. Amerykańska artystka dała fenomenalny występ, podczas którego zaprezentowała nowy singiel i swoje największe przeboje. Nie zabrakło też tańca, ognia, deszczu, a nawet gościnnego występu. Na scenie pojawił się Dan Smith z zespołu Bastille.

Pink: występ na Brit Awards 2019

Pink dała fenomenalny występ na gali Brit Awards 2019, która odbyła się w środę w Londynie. Artystka przygotowała dla publiczności i widzów przed telewizorami ponad 10-minutowe show.

W trakcie występu Pink zaprezentowała aż pięć utworów: najnowszy singiel „Walk Me Home” oraz wielkie przeboje „Just Like Fire”, „Try”, „What About Us” i „Just Give Me a Reason”. Ten ostatni hit artystka zaśpiewała wspólnie z Danem Smithem, wokalistą zespołu Bastille.

Na scenie nie mogło zabraknąć tanecznych choreografii czy gospelowego chóru. Pojawiło się też wiele efektów, m.in. buchający ogień i padający deszcz.

Pink: koncert w Warszawie w 2019

Pink wystąpi w Polsce. Koncert amerykańskiej gwiazdy odbędzie się 20 lipca 2019 roku na PGE Narodowy w Warszawie. Będzie częścią trwającej od kilku miesięcy trasy koncertowej „Beautiful Trauma World Tour”. Bilety można kupić m.in. na stronie eBilet.pl.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK