Zamknij

Pink i nowy singiel „Walk Me Home”. Amerykańska gwiazda zapowiada nową płytę

Redakcja
20.02.2019 10:30
Pink i nowa piosenka „Walk Me Home”. Środowa premiera w programie „Siła Muzyki”
fot. Youtube (Pink)

Pink powraca z zupełnie nowym singlem zatytułowany „Walk Me Home”, który zapowiada jej ósmy już album. W trakcie środowego programu „Siła Muzyki” odbyła się premiera piosenki amerykańskiej gwiazdy.

Pink — Walk Me Home. Nowy singiel piosenkarki

Pink zaprezentowała nowy singiel „Walk Me Home”, który jest pierwszą zapowiedzią nowej płyty. Artystka zdradziła, że album będzie zatytułowany „Hurts 2B Human” i ukaże się już w kwietniu.

Nowa piosenka „Walk Me Home” powstała we współpracy z Natem Reussem i Scottem Harrisem, którzy wspólnie z Pink stworzyli tekst utworu. Produkcją zajęli się Peter Thomas i Kyle Moorman.

Już w lipcu Pink wystąpi w Warszawie, gdzie zagra koncert w ramach trasy koncertowej „Beautiful Trauma World Tour” promującej jej ostatni album.

„Beautiful Trauma” jest siódmym albumem w dorobku Pink. Pochodzi z niego wielki przebój „What About Us”, który był m.in. nominowany do prestiżowej nagrody Grammy.

Mimo upływu czasu twórczość Pink nadal cieszy się nieprzerwaną popularnością. Artystka, która debiutowała w podobnym czasie co Britney Spears oraz Christina Aguilera, wylansowała mnóstwo legendarnych już przebojów i sprzedała miliony płyt.

Do jej największych hitów należą utwory „Get The Party Started”, „Don't Let Me Get Me”, „Just Like A Pill”, „U + Ur Hand”, „Raise Your Glass”, „Try” i „Just Give Me a Reason”.

Pink
fot. mat. prasowe

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK