Zamknij

Pink w tanecznym teledysku do nowego singla "Walk Me Home" [WIDEO]

Piotr Krajewski
22.03.2019 10:46
Pink Walk Me Home nowy teledysk piosenkarka tańczy w powietrzu wideo
fot. Youtube (Pink)

Pink zaprezentowała teledysk do swojego najnowszego singla „Walk Me Home”, który zapowiada jej kolejną płytę „Hurts 2B Human”. Ósmy album amerykańskiej piosenkarki ukaże się już w kwietniu.

Pink — Walk Me Home. Nowy teledysk

Pink wydała teledysk do nowego singla zatytułowanego „Walk Me Home”, który jest pierwszą oficjalną zapowiedzią ósmej płyty. Album „Hurts 2B Human” ukaże się już 26 kwietnia i jest następcą nominowanego do prestiżowego nagrody Grammy krążka „Beautiful Trauma” z 2017 roku.

W klipie widzimy ubraną w czerwoną sukienkę Pink, która spaceruje i tańczy wieczorem po ulicach pustego miasta. Piosenkarka zaprezentowała nawet kilkukrotnie imponujący taniec w powietrzu, a jej partnerami są tajemnicze cienie. Za reżyserię teledysku odpowiada Michael Gracey, twórca słynnego filmu „Król rozrywki”.

Nowy singiel „Walk Me Home” powstał we współpracy z Natem Reussem i Scottem Harrisem, którzy wspólnie z Pink stworzyli tekst utworu. Produkcją zajęli się Peter Thomas i Kyle Moorman. 

Pink w Polsce: koncert w Warszawie

Już w lipcu  Pink wystąpi w Warszawie, gdzie zagra koncert w ramach trasy koncertowej „Beautiful Trauma World Tour”.

„Beautiful Trauma” jest siódmym albumem w dorobku Pink. Pochodzi z niego wielki przebój „What About Us”, który był m.in. nominowany do prestiżowej nagrody Grammy.

Mimo upływu czasu twórczość Pink nadal cieszy się nieprzerwaną popularnością. Artystka, która debiutowała w podobnym czasie co Britney Spears oraz Christina Aguilera, wylansowała mnóstwo legendarnych już przebojów i sprzedała miliony płyt.

Do jej największych hitów należą utwory „Get The Party Started”, „Don't Let Me Get Me”, „Just Like A Pill”, „U + Ur Hand”, „Raise Your Glass”, „Try” i „Just Give Me a Reason”. 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Zagłosuj

Czy podoba Ci się nowy singiel Pink?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK