Zamknij

Nowy singiel Pink. Czwartkowa premiera w Radiu ZET!

Redakcja
07.03.2018 16:32
Pink
fot. Youtube (PinkVEVO)

Kolejnym singlem Pink promującym jej najnowszy album „Beautiful Trauma” będzie utwór „Whatever You Want”. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć utwór po raz pierwszy już w czwartek po godz. 9:00.

Pink – Whatever You Want

„Whatever You Want” to tytuł kolejnego singla promującego siódmy album Pink, z którego pochodzi m.in. przebój „What About Us”. Utwór jest utrzymany w bardzo nastrojowym, inspirującym klimacie.

„Beautiful Trauma” to pierwszym album Pink od ponad pięciu lat – w 2012 roku wydała płytę „The Truth About Love”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy na całym świecie. To właśnie z tego krążka pochodzą przeboje „Try”, „Just Give Me a Reason” czy „Blow Me (One Last Kiss)”. 

Kariera Pink

Mimo upływu czasu, twórczość P!nk cieszy się nieprzerwaną popularnością. Artystka, która debiutowała w podobnym czasie jak Britney Spears i Christina Aguilera, wylansowała mnóstwo legendarnych już przebojów i sprzedała miliony płyt.

Do jej największych hitów należą utwory „Get The Party Started”, „Don't Let Me Get Me”, „Just Like A Pill”, „U + Ur Hand”, „Raise Your Glass”, „Try” i „Just Give Me a Reason”.

RadioZET.pl/PK