Zamknij

Pink coveruje przebój Sama Smitha. Amerykanka wzruszyła samego autora utworu! [WIDEO]

Redakcja
08.09.2017 16:10
Pink coveruje przebój Sama Smitha. Amerykanka wzruszyła samego autora utworu! [WIDEO]
fot. Youtube (BBCRadio1VEVO)

Live Lounge to jeden z najsłynniejszych brytyjskich programów radiowych. Na antenie BBC Radio 1 pojawia się wiele gwiazd muzyki, które prezentują na żywo własne utwory i covery dobrze znanych wszystkim przebojów. W dniu swoich urodzin studio odwiedziła Pink. Amerykańska artystka zaśpiewała wielki hit „Stay With Me” Sama Smitha. Musicie to zobaczyć!

Pink postanowiła świętować swoje urodziny na antenie brytyjskiego BBC Radio 1. Gwiazda zaprezentowała na żywo najnowszy singiel „What About Us” oraz dobrze znane piosenki „Try” i „Who Knew”. Nie obyło się też bez niespodziewanego coveru. 38-letnia artystka zaśpiewała hit „Stay With Me” z 2014 roku i udowodniła, że ma kawał świetnego głosu.

Wykonaniem przeboju zachwycił się też Sam Smith, autor utworu. Brytyjczyk natychmiast podziękował Pink na Twitterze.

„Niewiarygodne. Mam łzy w oczach. Dziękuje” – napisał wzruszony artysta.

W związku z 38. urodzinami amerykańskiej piosenkarki przygotowaliśmy zestawienie 12 hitów, za które słuchacze pokochali Pink. Tutaj możesz je zobaczyć.

Piosenkarka przygotowuje się właśnie do wydania kolejnego studyjnego albumu zatytułowanego „Beautiful Trauma”. Podobnie jak Sam Smith, który zaprezentował właśnie nowy singiel „Too Good at Goodbyes” zapowiadający jego drugi krążek. Kliknij tutaj, aby posłuchać.

RadioZET.pl/PK