Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wzruszający gest Pink. Przerwała koncert i przytuliła fankę, która straciła mamę [WIDEO]

23.08.2018 13:42

Pink słynie ze świetnego kontaktu ze swoimi fanami. Udowodniła to podczas poniedziałkowego koncertu w australijskim Brisbane. Artystka przerwała koncert, aby podejść do jednej z osób w tłumie. Zeszła ze sceny i przytuliła nastolatkę, która straciła w zeszłym miesiącu mamę. Zobaczcie wideo!

Pink fot. facebook.com/TrinaDonkin

Piękny oraz wzruszający gest Pink w Australii. Piosenkarka przerwała poniedziałkowy występ w Brisbane. Zeszła ze sceny i podeszła do 14-letniej Leah Murphy, aby ją przytulić.

Dziewczynka przyszła na koncert z transparentem „Jestem Leah. Mam 14 lat. W zeszłym miesiącu straciłam moją piękną mamę. Chciałabym się przytulić. Proszę”. Dzięki pomocy innych osób z publiczności Pink zauważyła napis nastolatki i natychmiast zatrzymała występ. Podeszła do dziewczynki, porozmawiała z nią, dała autograf oraz mocno przytuliła. Para zrobiła sobie nawet pamiątkowe zdjęcie.

Jak się później okazało, dziewczynka miała wybrać się na jeden z australijskich występów Pink razem ze swoją mamą, która także była wielką fanką piosenkarki. Niestety, kobieta zmarła nagle w czerwcu. Na koncert w Brisbane zabrała nastolatkę jej kuzynka.

Nagranie i zdjęcia z momentu spotkania 14-latki z Pink niemal natychmiast obiegły sieć. Internauci są zachwyceni postawą słynnej piosenkarki i cieszą się, że spełniła marzenie dziewczynki zmagającej się z utratą ukochanej osoby.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/etcanada.com/PK

Oceń
Tagi