Zamknij

Samochodowe karaoke z Pink. Zaśpiewała swój hit wisząc do góry nogami! [WIDEO]

Redakcja
16.11.2017 11:02
Samochodowe karaoke z Pink. Zaśpiewała swój hit wisząc do góry nogami! [WIDEO]
fot. Youtube (The Late Late Show with James Corden)

Pink wydała niedawno swój siódmy album, z którego pochodzi dobrze znany słuchaczom Radia ZET hit „What About Us”. Amerykańska gwiazda wzięła ostatnio udział w niezwykle popularnym samochodowym karaoke Jamesa Cordena. Nie zabrakło wielu znanych hitów i zabawnych momentów.

„Carpool Karaoke” jest częścią amerykańskiego programu talk-show „The Late Late Show”, który prowadzi słynny James Corden. Od kwietnia 2015 roku brytyjskiemu komikowi udało się zaprosić do udziału m.in. Eda Sheerana, Katy Perry, Bruno Marsa, Britney Spears, Sama Smitha, Miley Cyrus czy Adele.

W najnowszym odcinku pojawiła się Pink. W październiku artystka wydała swój nowy album „Beautiful Trauma”, który promuje emocjonalny singiel „What About Us” (głosuj na niego na Liście Przebojów Radia ZET).

Zobacz także

Amerykańska gwiazda pokazała się z bardzo pozytywnej strony. Świetnie bawiła się razem z prowadzącym, błysnęła poczuciem humoru i po raz kolejny udowodniła, że może pochwalić się fenomenalnym wokalem.

Oprócz nowych utworów, nie mogło zabraknąć też wielkich przebojów. Pink zaśpiewała wspólnie z Cordenem „Raise Your Glass”, „Get The Party Started” oraz „Just Like A Pill”, które wykonała korzystając z przyrządu do ćwiczeń i wisząc do góry nogami. Musisz to zobaczyć!

12 hitów, za które uwielbiamy Pink

We wrześniu artystka obchodziła swoje 38. urodziny. W związku z tym przygotowaliśmy zestawienie jej największych przebojów, które mimo upływu czasu, nadal cieszą się ogromną popularnością.

RadioZET.pl/PK