Zamknij

Problemy zdrowotne Pink. Gwiazda odwołała koncerty i trafiła do szpitala!

Redakcja
06.08.2018 16:42
Pink
fot. Martin Harris/Capital Pictures/EAST NEWS

Zagraniczne media informują o kłopotach zdrowotnych Pink. Artystka trafiła po raz drugi do szpitala w Australii. Najpierw zdiagnozowano u niej odwodnienie, a następnie wirus żołądkowy. Podjęto decyzję o odwołaniu dwóch koncertów w Sydney. Odbędą się w innym terminie.

Pink w szpitalu

Pink trafiła do szpitala po zdiagnozowaniu u niej wirusa żołądkowego i odwodnienie organizmu — poinformowali organizatorzy trasy koncertowej wokalistki w Australii.

W zeszłym tygodniu artystka była zmuszona ze względów zdrowotnych odwołać jeden z występów w Sydney. W kolejnych dniach 38-latka zdecydowała się także przełożyć koncert zaplanowany na 6 sierpnia.

Informacja o odwołaniu weekendowego koncertu przez Pink nie spodobała się jednak wielu fanom. W tym samym czasie paparazzi sfotografowali piosenkarkę na plaży w Byron Bay, co wywołało ogromne oburzenie w internecie. Artystka zdecydowała się sama skomentować całą sytuację w mediach społecznościowych. Przyznała, że zmaga się z problemami zdrowotnymi, które obecnie uniemożliwiają jej występowanie, a wypad nad wodę z dziećmi był zaplanowany od wielu miesięcy.

Pink zostanie wypisana ze szpitala najprawdopodobniej już we wtorek, 7 sierpnia. To właśnie wtedy ma zaplanowany kolejny koncert. Na ten moment nie ma żadnych informacji o odwołaniu lub przełożeniu następnego występu.

Amerykańska piosenkarka koncertuje obecnie po Australii w ramach trasy „Beautiful Trauma World Tour”, która promuje jej siódmy album wydany w 2017 roku. Pochodzi z niego m.in. przebój „What About Us”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/thenewdaily.com.au/PK