Zamknij

Pink krytykowana przez internautów. Nowe zdjęcie jej dzieci wywołało burzę w sieci

Piotr Krajewski
16.07.2019 13:15
Pink zaatakowana przez internautów krytykują jej nowe zdjęcie z dziećmi
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Pink została skrytykowana po publikacji zdjęcia z Berlina. Na fotografii, która pojawiła się na Instagramie, widzimy dzieci piosenkarki biegające pomiędzy słynnym pomnikiem upamiętniającym zagładę Żydów w trakcie II wojny światowej. Wielu internautów skrytykowało wokalistkę i stwierdziło, że jest to nie na miejscu. Pink postanowiła skomentować całą sprawę.

Pink w ogniu krytyki. Internauci zaatakowali ją za zdjęcie dzieci

Pink zaatakowana przez internautów. Wszystko przez zdjęcie jej dzieci, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. W trakcie wizyty w Berlinie wokalistka zabrała swoje pociechy na spacer po mieście.

Na jednej z fotografii widać, jak dzieci biegają pomiędzy betonowymi blokami, które są częścią słynnego Pomnika Pomordowanych Żydów Europy. Zdjęcie opublikowane przez Pink wywołało ogromne kontrowersje, a wielu internautów zarzuciło Amerykance brak szacunku dla milionów ofiar zagłady.

Pink natychmiast zareagowała na hejt w sieci i opublikowała swoje oświadczenie na Instagramie, w którym dobitnie napisała, że nie zgadza się z krytyką.

Do wszystkich komentujących. Tych dwoje dzieci, podobnie jak ja i cała rodzina od strony mojej mamy, jest Żydami. Osoba, która stworzyła ten monument, wiedziała, że dzieci będą zachowywać się jak dzieci. Dla mnie to celebracja życia po śmierci. Proszę zostawcie nienawiść i oceniające komentarze dla siebie — skomentowała krótko Pink.

W gąszczu negatywnych komentarzy pojawią się także jednak bardzo pozytywne opinie. Wiele osób wspiera Pink i twierdzi, że dzieci powinny eksplorować takie miejsca w naturalny dla siebie sposób.  

Pink w Polsce. Koncert w Warszawie już w lipcu

Przypomnijmy, że od marca 2018 roku artystka jest w światowej trasie koncertowej, która liczy ponad 150 koncertów. 20 lipca Pink artystka wystąpi w Warszawie, gdzie zagra koncert na PGE Narodowym.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK