Zamknij

Pink zawiesza karierę. Piosenkarka zdradziła, dlaczego robi sobie przerwę od muzyki

Piotr Krajewski
18.11.2019 12:06
Pink zawiesza karierę piosenkarka zdradziła dlaczego robi sobie przerwę od muzyki
fot. Youtube screen

Pink zawiesza karierę. Amerykańska piosenkarka w najnowszym wywiadzie przyznała, że planuje przerwę od muzyki. W 2020 roku 40-latka chce skupić się tylko i wyłącznie na swojej rodzinie.

Pink zawiesza karierę. Robi sobie przerwę od muzyki

Pink ma za sobą wiele miesięcy bardzo ciężkiej pracy. W ciągu dwóch lat wydała dwie nowe płyty i zagrała ponad 150 koncertów na całym świecie, w tym jeden w Warszawie.

>>  Córka Pink ogoliła głowę. Nowa fryzura 8-letniej dziewczynki zaskoczyła internautów [FOTO]

W najnowszym wywiadzie dla „Entertainment Tonight”, który odbył się tuż przed galą CMA Awards 2019, poinformowała, że zawiesza karierę. Gwiazda przyznała, iż potrzebuje dłuższej przerwy od muzyki i chce poświęcić więcej czasu swojej rodzinie.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Pink?

Liczba głosów:

Mieliśmy dwa i pół roku z muzyką. Moja córka Willow wróciła właśnie do szkoły, a synek Jameson niedługo zacznie chodzić do przedszkola. To będzie rok dla rodziny. W życiu mojego męża też wiele się wydarzy. Jest bardzo pomocny. Jeździł ze mną po całym świecie. Teraz jego kolej, aby zrobił coś dla siebie — wyznała Pink.

Ostatnia płyta Pink zatytułowana „Hurts 2B Human” ukazała się w kwietniu 2019 roku. Promował ją m.in. przebój „Walk Me Home” i najnowszy singiel „Love Me Anyway”, który artystka nagrała razem z Chrisem Stapletonem, wielką gwiazdą amerykańskiego country.

Zobacz także

RadioZET.pl/insider.com/PK