Zamknij

Śpiewa jak Whitney Houston. Internauci zszokowani [WIDEO]

Redakcja
20.12.2017 12:02
Śpiewa jak Whitney Houston. Internauci zszokowani [WIDEO]
fot. Youtube (Ladies of Soul)

Miliony ludzi pokochało Houston za jej niesamowity głos. Umiejętności wokalne Amerykanki były tak wysokie, że dziś wielu artystów po prostu boi się śpiewać jej słynne kompozycje. Jest jednak pewna holenderska piosenkarka, która zszokowała internautów swoimi wykonaniami hitów Whitney. Poznajcie Glennis Grace.

Zagłosuj

Czy podobają Ci się covery utwór Whitney Houston w wykonaniu Glennis Grace?

Liczba głosów:

Glennis Grace to prawdziwa sensacja, którą zachwycają się internauci na całym świecie. 39-letnia piosenkarka z Amsterdamu nagrała w swojej karierze kilka albumów i reprezentowała Holandię w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2005 roku, gdzie zajęła ostatecznie 14. miejsce.

Brzmi dokładnie jak Whitney

Największą popularność przyniosły jej jednak covery przebojów Whitney Houston. Okazało się, że Holenderka potrafi śpiewać utwory w sposób niemal identyczny jak słynna Amerykanka, czym zaskarbiła sobie sympatię milionów internautów.

Jej wykonania hitów „I Will Always Love You”, „One Moment In Time”, „Run To You” czy „Greatest Love Of All” zszokowały wiele osób. Pod jej nagraniami pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których Grace jest chwalona za ogromny talent.

RadioZET.pl/PK

Smog truje Polskę: Sprawdź listę chorób, które może powodować