Zamknij

Piotr Cugowski i „Kto nie kochał”. Oficjalny teledysk już w sieci! [WIDEO]

Redakcja
24.10.2018 10:40
Piotr Cugowski
fot. mat. prasowe

We wtorkowym programie „Dzień Dobry Bardzo” odbyła się premiera nowego singla Piotra Cugowskiego, który zapowiada jego solową płytę. W internecie można obejrzeć już oficjalny teledysk promujący piosenkę „Kto nie kochał”.

Piotr Cugowski powraca z nowym singlem zatytułowanym „Kto nie kochał”. Słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć piosenkę jako pierwsi. Premiera utworu odbyła się we wtorkowym programie „Dzień Dobry Bardzo”.

„Kto nie kochał” to pierwsza solowa kompozycja Piotra Cugowskiego. Zapowiada jego zupełnie nową płytę. Album ma ukazać się w 2019 roku.

Nowy projekt Piotra Cugowskiego to nowa karta w bogatym portfolio artysty. „Kto nie kochał” to utwór opowiadający o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. To obraz ludzkich postaw, które wypełnione są zarówno miłością i szacunkiem, jak i gniewem oraz niezrozumieniem. Autorem tekstu do najnowszego singla Piotra Cugowskiego jest Wojciech Byrski, współpracujący również z zespołem IRA, Lady Pank, czy Anią Wyszkoni. Za muzykę odpowiedzialni są: Piotr Cugowski i Marcin Trojanowicz.

Piotr Cugowski zasłynął muzycznie przede wszystkim z występowania w grupie Bracia, którą tworzy wspólnie ze swoim bratem — Wojciechem Cugowskim. Nagrali razem kilka albumów i przebojów, w tym hity „Wierzę w lepszy świat”, „Nad przepaścią” czy „Za szkłem”. Braterski projekt przyniósł im także szereg nagród i wyróżnień, m.in. nominacje do Fryderyków, SuperJedynek czy Toptrendy.

Obecnie Piotr Cugowski występuje także w programie „The Voice of Poland”, gdzie jest jednym z trenerów. To jego pierwsza edycja w roli jurora.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK