Zamknij

„Wieczór z Radiem ZET”: do wygrania płyty i zaproszenia na koncert Sound’n’Grace

Redakcja
07.12.2017 12:00
„Wieczór z Radiem ZET”: do wygrania płyty i zaproszenia na koncert Sound’n’Grace
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Warto słuchać wieczornego programu Marcina Wojciechowskiego. Do piątku, 8 grudnia, możesz wygrać na antenie Radia ZET płyty i zaproszenia na koncert Sound’n’Grace na Zimowym Narodowym.

Jesteś fanem Sound’n’Grace i uwielbiasz ich muzykę? W ciągu najbliższych kilku dni masz możliwość wygrać zaproszenia na koncert zespołu, który odbędzie się 9 grudnia na Zimowym Narodowym w Warszawie. W trakcie audycji Marcina Wojciechowskiego będzie można także zdobyć płyty grupy z autografami wokalistów.

Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Koncert: 9 grudnia, godz. 19:00, PGE Narodowy

Oprócz chóru, na scenie pojawią się również Filip Lato i Jula.

Na miejscu spotkacie też Marcina Wojciechowskiego, który już od godz. 16:00 będzie prowadził relację na żywo z Zimowego Narodowego. Dla obecnych tego dnia osób na lodowisku czekają słodkie upominki od Radia ZET i świąteczne bombki.

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Sound’n’Grace: hit za hitem

W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem na antenie Radia ZET. Nasi słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”, „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.

17 listopada zespół zaprezentował swój drugi krążek „Życzenia”, na którym znalazło się dwanaście premierowych utworów i dwa dodatkowe bonusy. Wydawnictwo promują dobrze znane single „100” oraz „Idealnie”.

RadioZET.pl/PK