Zamknij

„Początek” na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. W notowaniu aż 5 nowości!

Redakcja
07.09.2018 20:00
Męskie Granie 2018
fot. mat. prasowe

Jest piątek, jest nowe zestawienie Listy Przebojów Radia ZET. Mimo że „Małomiasteczkowy” nie utrzymał się długo na 1. miejscu naszego notowania, fani Dawida Podsiadło wciąż mają powody do zadowolenia. Tym razem na szczycie pojawiła się piosenka „Początek”, w której artysta śpiewa u boku Krzysztofa Zalewskiego i Korteza. 

Lista Przebojów Radia ZET: Początek na 1. miejscu

452. notowanie Listy Przebojów Radia ZET za nami. Po jednym tygodniu na szczycie „Małomiasteczkowy” (spadek na 4. miejsce) musiał ustąpić miejsca utworowi „Początek”, hitowej piosence promującej tegoroczną edycję trasy koncertowej Męskiego Grania.

Warto dodać, że w zeszłym tygodniu wspólny singiel Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego oraz Korteza dopiero debiutował na naszej liście. Fani jednak nie zawiedli i tłumnie głosowali na utwór, do którego teledysk może pochwalić się ponad 40 milionami wyświetleń na YouTube.

Dobre wyniki Dynoro, LP, Alana Walkera oraz Feduka i Allja

Kolejny tydzień świetnie radzi sobie na Liście Przebojów Radia ZET „In My Mind” Dynoro i Gigi D’Agostino, które utrzymało wysokie 2. miejsce. Wygląda na to, że nasi słuchacze coraz bardziej lubią także muzyczne propozycje od LP („Girls Go Wild” — 3. miejsce), Allja & Feduka („Rozovoye Vino” — 5. miejsce) i Alana Walkera („Darkside” — 7. miejsce).

452. notowanie pełne nowości

Dawno na Liście Przebojów Radia ZET nie pojawiło się jednocześnie tak wiele nowości. Fani nowych utworów będą bardzo zadowoleni, bo jest w czym wybierać. W naszym notowaniu zadebiutowało aż pięć piosenek. Najlepszy wynik zaliczył nowy singiel Sarsy — kawałek „Zakryj znalazł się od razu na wysokim 9. miejscu. Świetnie poradziły sobie w zestawieniu także „Luźno” Baranovskiego (13. miejsce), „Krawiec” Filipa Lato (15. miejsce), „Don't Leave Me Alone” Davida Guetty & Anne-Marie (17. miejsce) i „I Don’t Dance” Matoma & Enrique Iglesiasa (19. miejsce).

Poczekalnia

Sporo nowości pojawiło się także w naszej poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. najnowszsze single Ani Dąbrowskiej i Cleo, wspólna piosenka Michała Szczygła & Chiary Grispo „Since You Left Me” czy taneczne „Paradise” Ofenbach & Benjamina Ingrosso. Cały czas na swój debiut czeka także „Promises” Calvina Harrisa & Sama Smitha.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK