Zamknij

Pogrzeb Bezczela. Znamy datę i miejsce pochówku rapera Michała Banaszka

23.09.2021 09:24
Bezczel
fot. Instagram / Bezczel

Znamy szczegóły pogrzebu Bezczela, który zmarł w wieku zaledwie 37 lat. Przyczyną śmierci polskiego rapera było najprawdopodobniej zatrzymanie akcji serca. Ujawniono właśnie datę i miejsce pogrzebu Bezczela.

Pogrzeb Bezczela – poznaliśmy datę i miejsce uroczystości pogrzebowych polskiego rapera. Michał Banaszek zmarł 21 września w wieku zaledwie 37 lat. Jak poinformowała wytwórnia Step Records, możliwą przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca.

Zobacz także:  Bezczel nie żyje. W ostatnim wpisie raper był dumny, nic nie zapowiadało tragedii

Pogrzeb Bezczela. Data i miejsce pochówku rapera Michała Banaszka

Pogrzeb Bezczela odbędzie się w piątek, 24 września o godz. 11:00 w Kościele Parafialnym w Karakulach. Raper zostanie pochowany na cmentarzu parafialnym. Rodzina Michała Banaszka poprosiła, aby zamiast kwiatów złożyć ofiarę na mszę za zmarłego.

Dzień wcześniej, 23 września o godz. 16:00 w domu pogrzebowym w Białymstoku przy ul. Artyleryjskiej 9 zostanie wystawione ciało Bezczela.

Nekrolog Bezczela zamieścił w mediach społecznościowych Łukasz "Poszwixxx" Poszwa, raper, producent i kolega Banaszka z zespołu Fabuła.

Kim był raper Bezczel?

Bezczel pochodził z Białegostoku. Był członkiem zespołu hip-hopowego Fabuła, ale działał także solowo. Wydał kilka albumów studyjnych.

Współpracował z wieloma znanymi artystami, m.in. Peją, Zeusem, Ten Typ Mesem, VNM czy Kaenem.

Prywatnie miał żonę i syna.