Zamknij

Szwecja: Pogrzeb DJ-a Avicii. Bliscy po raz ostatni pożegnali gwiazdę muzyki [FOTO]

Redakcja
12.06.2018 10:49
Avicii
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

W niedzielę odbył się pogrzeb DJ-a Avicii. Zgodnie z decyzją najbliższych ceremonia pogrzebowa miała charakter prywatny. Avicii został pochowany na cmentarzu Skogskyrkogården w Sztokholmie. Przypomnijmy, że 20 kwietnia szwedzki artysta popełnił samobójstwo.

Pogrzeb DJ-a Avicii w Szwecji

Rodzina i przyjaciele pożegnali DJ-a Avicii. W niedzielę, 10 czerwca, na cmentarzu Skogskyrkogården w Sztokholmie odbył się pogrzeb artysty, który zmarł 20 kwietnia w Omanie. Avicii popełnił samobójstwo.

Zobacz także

W maju oficjalnie poinformowano, że pogrzeb Avicii będzie miała charakter prywatny. Do sieci trafiło jednak kilka nagrań i zdjęć, którymi podzielili się najbliżsi zmarłego DJ-a Avicii.

Avicii nie żyje. Oficjalna przyczyna śmierci

Oficjalną przyczyną śmierci DJ-a Avicii było samobójstwo — poinformowała rodzina w oficjalnym komunikacie. Bliscy artysty potwierdzili, że zmagał się on z osobistymi problemami.

Avicii, a tak naprawdę Tim Bergling, zmarł w wieku 28 lat podczas wakacji w Omanie. Jego ciało zostało znalezione w pokoju hotelowym. Wiadomo, że szwedzki artysta zmagał się od kilku z lat z problemami psychicznymi i zdrowotnymi, m.in. cierpiał na ostre zapalenie trzustki.

Zobacz także

Avicii od lat współpracował z wieloma znanymi gwiazdami, a do jego największych przebojów należały m.in. „Levels”, „Wake Me Up”, „Hey Brother” czy „Without You”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK