Zamknij

Pogrzeb Kory w Warszawie. Te piosenki zagrano na Powązkach!

Redakcja
08.08.2018 13:17
Pogrzeb Kory
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

W środę, 8 sierpnia, odbył się pogrzeb Kory na Powązkach w Warszawie. Urna z prochami legendarnej artystki spoczęła na Cmentarzu Wojskowym. Podczas ceremonii nie mogło zabraknąć muzyki, która dla Kory była niezwykła ważna. W trakcie uroczystości zagrano największe przeboje zespołu Maanam. Piosenkarce oddał hołd również Organek, który zaśpiewał utwór „Czarna Madonna”.

Pogrzeb Kory. Piosenki, które zagrano na Powązkach

Pogrzeb Kory odbył się w środę w Warszawie. Słynną liderkę Maanamu pożegnała rodzina, przyjaciele i tłumy fanów.

ZOBACZ TEŻ: Ostatnie zdjęcie Kory przed śmiercią. Opublikowała je w swoje urodziny! [FOTO]

Zgromadzonym na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach towarzyszyła muzyka, którą  Kora kochała ponad wszystko. W trakcie pogrzebu Kory usłyszeliśmy przeboje grupy Maanam: „Się ściemnia”, „Granice” „Mówią, że miłość mieszka w niebie” i „Kocham Cię, kochanie moje”.

Piękny hołd oddał piosenkarce także Organek, który pod koniec uroczystości zaśpiewał swój utwór „Czarna Madonna”. Co ciekawe, w 2017 roku Kora wystąpiła w oficjalnym teledysku promującym tę piosenkę.

POGRZEB KORY: zdjęcia z uroczystości na Powązkach [GALERIA]

Kora, czyli Olga Jackowska Sipowicz, zmarła w sobotę, 28 lipca. Legendarna piosenkarka odeszła w wieku 67 lat. Od lat zmagała się z chorobą nowotworową. W środę, 8 sierpnia, artystka spoczęła na warszawskich Powązkach.

ZOBACZ TEŻ:  Piękny hołd dla Kory. Podsiadło, Zalewski i Kortez w hicie „Szare Miraże” Maanamu! [WIDEO]

W latach 1976-2008 była liderką zespołu Maanam, jednego z najważniejszych w historii polskiej muzyki. Grupa nagrała m.in. przeboje „Kocham Cię, kochanie moje”, „Cykady na Cykladach”, „Szare miraże” i „Krakowski spleen”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK