Zamknij

Pogrzeb Roberta Brylewskiego. Znamy termin i miejsce pochówku

Redakcja
13.06.2018 11:12
Robert Brylewski
fot. Justyna Rojek/ East News

Pogrzeb Roberta Brylewskiego odbędzie się w piątek, 15 czerwca — poinformowała muzyka. Legenda polskiego punka spocznie na warszawskich Powązkach. Bliscy muzyka wystosowali prośbę do wszystkich uczestników ceremonii.

Pogrzeb Roberta Brylewskiego

Pogrzeb Roberta Brylewskiego odbędzie się w piątek, 15 czerwca, na warszawskich Powązkach.

Informujemy, że ceremonia pogrzebowa Roberta Brylewskiego rozpocznie się 15 czerwca (piątek), o g. 10:15 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach (ul. Powązkowska 43/45). Prosimy o nieskładanie kondolencji — napisali bliscy.

Rodzina Roberta Brylewskiego — zgodnie z wolą artysty — poprosiła także, aby zamiast kwiatów złożyć datki pieniężne na Cor Infantis — Fundację na rzecz dzieci z wadami serca.

Robert Brylewski zmarł 3 czerwca w warszawskim szpitalu przy ul. Szaserów. Był współzałożycielem zespołów Izrael i Kryzys. Miał 57 lat. Od kilku tygodni Brylewski przebywał w śpiączce, która — jak podali bliscy artysty — była spowodowana ciężkim urazem. Okoliczności śmierci bada prokuratura. Legenda polskiego punka miała zostać dotkliwie pobita na warszawskiej Pradze.

RadioZET.pl/PK