Zamknij

Pol'and'Rock Festival z dużymi zmianami. Pierwszy raz w historii wprowadzono płatne wejściówki

18.05.2021 16:08
Jurek Owsiak/Pol'and'Rock Festival
fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter/East News

Pol'and'Rock Festival 2021 z kolejnymi zmianami. Impreza po raz pierwszy będzie biletowana, a liczba uczestników wydarzenia mocno ograniczona.

Pol'and'Rock Festival 2021 odbędzie się na zupełnie innych zasadach niż te, do której przez lata byli przyzwyczajeni jego uczestnicy. Pierwsza rewolucja wydarzyła się już rok temu, kiedy to impreza przeniosła się z Kostrzyna nad Odrą do studia w Warszawie. Ze względu na pandemię koronawirusa organizatorzy zdecydowali się na organizację wydarzenia online.

Pol'and'Rock Festival 2021 z kolejnymi zmianami

Rok po Najpiękniejszej Domówce Świata sytuacja na świecie wygląda znacznie lepiej. Coraz więcej osób poddaje się szczepieniom, jednak obostrzenia obowiązujące w Polsce nadal nie pozwalają na organizację festiwalu w warunkach, które znamy.

Zobacz też: Pol'and'Rock 2021 w nowym miejscu i nie dla wszystkich. Jurek Owsiak zdradza szczegóły

Padła jednak decyzja, że Pol'and'Rock mimo wszystko się odbędzie. Jurek Owsiak ogłosił niedawno, że w tym roku fani Najpiękniejszego Festiwalu Świata nie spotkają się w Kostrzynie nad Odrą. Wydarzenie odbędzie się w dniach 29 - 31 lipca na terenie byłego lotniska w Makowicach w gminie Płoty.

Pol'and'Rock Festival 2021. Jak zdobyć bilety? Ile będą kosztowały?

Jednak to nie koniec zmian. Festiwalowicze spotkają się na miejscu w bardzo okrojonym składzie, a wejściówki na imprezę po raz pierwszy będą płatne.

"Festiwal w dalszym ciągu jest bezpłatny, w tym roku płacisz za wejściówkę, która pokrywa koszt zabezpieczenia COVID-19, ponieważ musimy zadbać o bezpieczeństwo festiwalowiczów i każdą osobę wchodzącą na teren przetestować" - wyjaśniają organizatorzy.

Bilety będzie można zdobyć drogą losowania po wcześniejszym zarejestrowaniu na stronie https://jadena27pnr.gr8.com/. Każdy z biletów będzie imienny i da możliwość wejścia na teren festiwalu na dowolną liczbę dni. Każda z osób, która zostanie wylosowana, może kupić maksymalnie 4 bilety dla siebie i znajomych.

Wejściówki na Pol'and'Rock 2021 będą kosztowały 49 złotych za osobę bez względu na czas pobytu na festiwalu.

Przed wejściem na festiwal każda z osób posiadająca wejściówkę, będzie przetestowana pod kątem obecności koronawirusa.

RadioZET.pl/Materiały prasowe