Zamknij

Polak robi furorę w norweskim „Mam Talent”. Dostał złoty przycisk i awansował do półfinału

Piotr Krajewski
30.09.2019 14:18
Polak robi furorę w Mam Talent w Norwegii dostał złoty przycisk na castingu
fot. Facebook (FRYTT)

Krzysztof „Frytt” Frymarkiewicz to kolejny Polak, który podbija „Mam Talent” za granicą. Uczestnik wystąpił na castingu w norweskiej edycji programu. Jeden z jurorów był tak zachwycony występem Polaka, że wcisnął „złoty przycisk”. Dzięki temu „Frytt” awansował automatycznie do półfinału.

Polak podbija norweski „Mam Talent”. Krzysztof „Frytt” Frymarkiewicz w półfinale

Krzysztof „Frytt” Frymarkiewicz pojawił się na castingu do norweskiego „Mam Talent”. Mieszkający od 10 lat w Norwegii raper wykonał na żywo utwór „Życie jest piękne” w dwóch językach.

Nie wszystkim jurorom występ Polaka przypadł do gustu. Zrobił jednak ogromne wrażenie na wokaliście Bjarne Brondbo, który zdecydował się wcisnąć słynny „złoty przycisk”. To właśnie dzięki niemu Frymarkiewicz automatycznie awansował do półfinału norweskiego „Mam Talent”.

Muzyka znaczy dla mnie bardzo dużo. Pierwsze kawałki zacząłem nagrywać już na początku 2000 roku. Wprawdzie przez te 19 lat miałem parę lat przerwy, ale cały czas staram się opisywać prosto z serca moje życie w danym jego momencie. Decyzja o wzięciu udziału w programie była spontaniczna, aczkolwiek plan był prosty — zrobić trochę hałasu i pokazać siebie i nas Polaków z dobrej strony — napisał uczestnik „Mam Talent” tuż po emisji odcinka.

Czy Krzysztof „Frytt” Frymarkiewicz oczaruje Norwegów i awansuje do samego finału? Przekonamy się w listopadzie.

Co ciekawe, „Frytt” to już kolejny w ostatnim czasie Polak, który zachwyca w zagranicznej odsłonie „Mam Talent”. Marcin Patrzałek dotarł niedawno do półfinału czternastej edycji w Stanach Zjednoczonych.

RadioZET.pl/PK