Zamknij

Policja wyprowadziła raperkę z samolotu. Wszystko przez... "nieodpowiedni strój" [WIDEO]

17.09.2021 10:31
Samolot
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Ray Lin Howard, 33-letnia raperka została wyprowadzona z samolotu przez policję. Podróż kobiety skończyła się inaczej, niż planowała przez jej... strój.

Ray Lin Howard to 33-letnia raperka i TikTokerka znana swoi fanom pod pseudonimem Fat Trophy Wife. Dziewczyna skorzystała z usług linii Alaska Airlines, czego pewnie będzie żałowała jeszcze długi czas. Jej podróż zmieniła się w kadry z filmu sensacyjnego.

Ray Lin Howard eskortowana z samolotu przez policję z powodu stroju

O nieprzyjemnej sytuacji, jaka spotkała ją w trakcie lotu z Fairbanks na Alasce opowiedziała za pośrednictwem TikToka. Alaska Airlines wymagają od swoich pasażerów przestrzegania własnego regulaminu. Umieszczono w nim między innymi wytyczne dotyczące stroju pasażerów.

Zasady nie są zbyt rygorystyczne. Na stronie czytamy, że strój ma być swobodny, schludny i zadbany, jednak linie lotnicze zastrzegają sobie prawo do odmowy podróży z powodu nieodpowiedniego wyglądu lub stroju.

Film raperki z zatrzymania przez policję ma już ponad 7 milionów wyświetleń 

33-latka w trakcie pechowego lotu miała na sobie krótkie czarne spodenki oraz sportowy stanik. Na prośbę personelu, raperka założyła różową koszulkę w panterkę, jednak to nie wystarczyło. Kiedy kobiecie zwrócono uwagę po raz trzeci - tym razem, że koszulka nie zakrywa jej brzucha - nie wytrzymała i podniosła głos.

Jeśli chcecie mnie stąd wyrzucić, proszę bardzo. Zrobiłam to, o co prosiliście. Zostawcie mnie w spokoju.

W sprawie Ray Lin Howard wezwano policję, która przesłuchała raperkę na lotnisku, jednak nie postawiła jej żadnych zarzutów.

Artystka wyznała na swoim TikToku, że poczuła się dyskryminowana. Raperka uważa, że personelowi nie chodziło tylko o to, jak była ubrana, ale i inne jej cechy.

Poczułam się dyskryminowana za to, że jestem grubą, wytatuowaną kobietą rasy mieszanej. Czułam gniew, rozczarowanie, bezradność i upokorzenie.

Nagranie Ray Lin Howard na TikToku obejrzało już 7,2 miliona widzów.

W ramach zadośćuczynienia linie lotnicze Alaska Airlines zaproponowały raperce zwrot pieniędzy za lot oraz zniżki na kolejne podróże w ich ofercie.

RadioZET.pl/New York Post