Zamknij

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Cleo i Kamil Bednarek kolejnymi gwiazdami. Kiedy wystąpią?

18.06.2021 14:16
Cleo Bednarek
fot. mat. prasowe

Polsat SuperHit Festiwal 2021 z nowymi gwiazdami. Do line-upu dołączyli Cleo i Kamil Bednarek, którzy zaśpiewają swoje przeboje w Sopocie. Kiedy dokładnie wystąpią artyści? Sprawdźcie szczegóły. Na festiwal zaprasza Radio ZET.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 odbędzie się w dniach 25-26 czerwca. Na scenie Opery Leśnej wystąpią największe polskie gwiazdy i nie tylko. W Sopocie pojawi się także wyjątkowy gość specjalny – włoski zespół Maneskin, który wygrał Eurowizję 2021. Do line-upu festiwali dołączyli również Cleo i Kamil Bednarek.

Maneskin na Polsat SuperHit Festiwal 2021. Zwycięzcy Eurowizji wystąpią w Polsce

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Cleo i Kamil Bednarek kolejnymi gwiazdami. Kiedy wystąpią?

Cleo i Kamil Bednarek to kolejne gwiazdy, które wystąpią na Polsat SuperHit Festiwal 2021.

Znana piosenkarka pojawi się w Sopocie w piątek, 25 czerwca i zaśpiewa swój wielki przebój „Łowcy gwiazd”. Bednarek będzie gwiazdą sobotniego koncertu „Najlepsi z najlepszych”, podczas którego zaprezentuje się wielu znanych artystów, m.in. Andrzej Piaseczny, Viki Gabor, Michał Szpak, Sanah czy Doda.

Polsat SuperHit Festiwal 2021: program. Kto wystąpi i kiedy? [LISTA ARTYSTÓW]

Program Polsat SuperHit Festiwal 2021 ujawniony. Poznaliśmy wykonawców, którzy pojawią się na żywo w Operze Leśnej w Sopocie w dniach 25-26 czerwca. Kto i kiedy wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2021? Poniżej pełna lista artystów i informacje o biletach.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat.prasowe