Zamknij

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Enej gwiazdą festiwalu. Tak Kora zachwycała się zespołem [WIDEO]

17.06.2021 12:19
Enej Kora Must Be The Music
fot. mat. prasowe Polsat

Enej będzie jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2021, na który zaprasza Radio ZET. Zespół zagra wyjątkowy koncert z okazji 10 lat od wygranej w „Must Be The Music”. Dziś przypominamy wyjątkową reakcję Kory w finale programu. Legendarna piosenkarka była wielką fanką grupy Enej.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w Sopocie. Na scenie Opery Leśnej wystąpią największe polskie gwiazdy, w tym grupa  Enej, która zagra wyjątkowy koncert z okazji 10 lat od zwycięstwa w „Must Be The Music”.

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Enej jedną z gwiazd festiwalu. Kora zachwycała się zespołem

Enej wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2021 podczas drugiego dnia imprezy, 26 czerwca. W trakcie wyjątkowego koncertu pełnego hitów muzycy będą świętować 10 lat od wielkiej wygranej w pierwszej polskiej edycji „Must Be The Music”.

W oczekiwaniu na występ Eneja organizatorzy przypomnieli moment grupy tuż przed zwycięstwem w programie. Na archiwalnym nagraniu poniżej możemy posłuchać wypowiedzi Kory, która od początku zachwycała się zespołem.

Jestem wami zachwycona. Wokaliści wspaniali, a wokalista-akordeonista genialny. Tak sobie cały czas myślę, czy nie mógłbyś ze mną zaśpiewać. Śpiewasz fantastycznie. Muzycznie nic dodać, nic ująć. Energia. Najwyższa klasa. Jesteście już skończonymi artystami! – zachwycała się Kora przed finałowym starciem w „Must Be The Music”.

Nowy mural Kory w Warszawie odsłonięty. Obok zasadzono 320 krzewów róż [FOTO]

Polsat SuperHit Festiwal 2021: program. Kto wystąpi i kiedy? [LISTA ARTYSTÓW]

Program Polsat SuperHit Festiwal 2021 ujawniony. Poznaliśmy wykonawców, którzy pojawią się na żywo w Operze Leśnej w Sopocie w dniach 25-26 czerwca. Kto i kiedy wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal 2021? Poniżej pełna lista artystów i informacje o biletach.

Zobacz także

RadioZET.pl/mat.prasowe