Zamknij

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Viki Gabor pierwszy raz zasili skład imprezy

21.06.2021 09:55
Viki Gabor
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Polsat SuperHit Festiwal 2021 z kolejnym ogłoszeniem. Do line-upu dołączyła Viki Gabor, głos młodego pokolenia. Na festiwal zaprasza RadioZET.

Polsat SuperHit Festiwal 2021 zawita do Opery Leśnej już w dniach 25-26 czerwca. W Sopocie zagra między innymi zwycięzca Eurowizji 2021 - grupa Maneskin z Włoch. W line-upie pojawiły się również największe gwiazdy polskiej muzyki.

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Viki Gabor dołącza do line-upu

Do składu dołączyła Viki Gabor, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Artystka pojawi się na scenie Opery Leśnej drugiego dnia festiwalu. To będzie jej pierwszy występ podczas imprezy.

Oryginalne stroje, charakterystyczny głos, energiczne przeboje - tego możemy spodziewać się podczas koncertu utalentowanej 13-latki. Swoją karierę rozpoczęła zaledwie 3 lata temu, a na koncie ma już ogromne sukcesy i nie spoczywa na laurach. Jej utwory "Time”, "Superhero’”, "Gataway”, "Ramię w ramię” z Kayah skradły serca słuchaczy w całej Polsce. Oficjalne teledyski do piosenek Viki Gabor w serwisie YouTube obejrzano już w sumie ponad 70 milionów razy, a na Instagramie obserwuje ją prawie 700 tysięcy osób.

Drugiego dnia Festiwalu na scenie, oprócz Viki Gabor, zobaczymy takie gwiazdy muzyczne jak: sanah, Kayah, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra, Gromee.

Polsat SuperHit Festiwal 2021: program. Kto i kiedy wystąpi?

Poznaliśmy już artystów, którzy wystąpią na żywo w Operze Leśnej w Sopocie w dniach 25-26 czerwca. Szczegóły na temat biletów oraz dokładnego programu imprezy znajdziecie poniżej.

Zobacz także

RadioZET.pl/materiały prasowe