Zamknij

Polsat SuperHit Festiwal: Kto poprowadzi imprezę, a kto zdradzi jej kulisy? Tego nie będzie w TV

23.06.2021 12:42
Polsat SuperHit Festiwal 2021
fot. materiały prasowe

Polsat SuperHitFestiwal 2021 rozpocznie się już 25 czerwca. Wiemy, kto poprowadzi imprezę transmitowaną w telewizji, jednak to nie wszystko. Będzie można śledzić także kulisy wydarzenia i poznać smaczki, które nie pojawią się w TV. Na wydarzenie zaprasza RadioZET.

Polsat SuperHitFestiwal 2021 odbędzie się w dniach 25-26 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie. Na scenie imprezy pojawi się wachlarz najpopularniejszych polskich artystów, a wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo w telewizji Polsat.

Polsat SuperHit Festiwal 2021. Kto poprowadzi imprezę?

W ramach festiwalu na scenie zobaczymy Beatę Kozidrak i zespół Bajm, Dodę, Cleo, zespół Enej, Michała Szpaka, sanah, Andrzeja Piasecznego, Viki Gabor, Justynę Steczkowską i wielu innych. W roli gościa specjalnego imprezy wystąpią zwycięzcy Eurowizji 2021 - zespół Maneskin.

W rolę prowadzących imprezy wcielą się dwa duety. Na ekranie zobaczymy Paulinę Sykut-Jeżynę u boku Krzysztofa Ibisza oraz Karolinę Gilon z Maciejem Dowborem. Jednak wydarzenie będzie relacjonowane nie tylko dzięki telewizji.

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Czego nie zobaczymy w telewizji?

Polsat SuperHitFestiwal 2021 otwiera się również na internet i media społecznościowe. To właśnie w sieci pojawią się relacje, zdjęcia, wywiady z gwiazdami czy kulisy festiwalu, czyli wszystko to, czego nie zobaczą widzowie przed telewizorami.

W piątek backstage Polsat SuperHit Festiwal poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski – serialowa para z hitowej produkcji Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy”. Z kolei w sobotę Wiktorii partnerować będzie Adam Zdrójkowski.

Zobacz także

Kulisy realizacji Polsat SuperHit Festiwal znajdziecie na oficjalnym Instagramie i Facebooku stacji Polsat.