Zamknij

Polscy artyści, którzy podbiją Kraków Live Festival 2017

Redakcja
09.08.2017 13:15
Polscy artyści, którzy podbiją Kraków Live Festival 2017
fot. Youtube (BOVSKA, pezetTV, Piotr Zioła)

Tegoroczna edycja festiwalu to nie tylko wielkie zagraniczne gwiazdy takie jak Lana Del Rey czy Ellie Goulding. W Krakowie pojawi się także spora reprezentacja rodzimych artystów, którzy pokażą, co potrafią. Sprawdźcie, którzy polscy muzycy wystąpią podczas Kraków Live Festival 2017.

Bovska – 18 sierpnia, godz. 18:00 (Kraków Stage)

Magda Grabowska-Wacławek uważana jest za jedną z najciekawszych polskich wokalistek młodego pokolenia, a jej przebój „Kaktus” znają dosłownie wszyscy. Eksperymentuje, zaskakuje i tworzy niejednorodne melodie. To bez wątpienia powiew melodycznej świeżości na polskiej scenie muzycznej.

Holak – 19 sierpnia, godz. 18:00 (Kraków Stage)

Słuchaczom dał się najpierw poznać jako członek hip-hopowego duetu Małe Miasta. Teraz Mateusz Holak postanowił skupić się na karierze solowej. Na swoim albumie „The Introvert”, wydanym w niecodziennej formie magazynu z CD, bawi się alternatywnym dźwiękami i rapem.

Pablopavo i Ludziki – 18 sierpnia, godz. 22:00 (Kraków Stage)

To będzie jeden z najciekawszych koncertów podczas całego festiwalu. Na nowej płycie „Ladinola” Paweł Sołtys opowiada w niezwykle interesujący sposób o Warszawie i jej mieszkańcach. Jest przyjemnie, melodyjnie i bardzo przebojowo. Tak też będzie również w trakcie ich koncertu. Musicie tam być!

Zobacz także

Piotr Zioła – 18 sierpnia, godz. 20:00 (Kraków Stage)

Tego nazwiska nie trzeba przedstawiać. Piotr Zioła zdobył ogromną popularność w ekspresowym tempie. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem muzyka artysty, mocno inspirowana latami 50. i 60., potrafi zachwycić niejednego słuchacza. Warto przypomnieć, że 21-latek to tegoroczny laureat prestiżowego Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku.

Pezet – 19 sierpnia, godz. 17:00 (Main Stage)

Jedyny polski artysta, który pojawi się na głównej scenie Kraków Live Festival 2017. Pezet to jeden z najważniejszych raperów w naszym kraju, a festiwalowy koncert będzie jego pierwszym występem w Krakowie od blisko roku.

Zobacz także

Ralph Kaminski – 19 sierpnia, godz. 20:00 (Kraków Stage)

Tworzy muzykę, pisze teksty i śpiewa. Jego pierwszy album „Morze” jest uważany za jeden z najlepszych polskich debiutów 2016 roku. Muzyka Ralpha Kaminskiego to artystyczny pop z pięknymi aranżacjami, w których nie brakuje subtelnych dźwięków fortepianu i skrzypiec.

Ten Typ Mes – 18 sierpnia, godz. 0:30 (Kraków Stage)

Jego koncertu nie można przegapić. Ten Typ Mes przyzwyczaił już nas do świetnych występów. W swojej muzyce nie boi się łączyć rapu z elektroniką, g-funkiem i jazzem. Lubi też współpracować z innymi artystami. Niedawno nagrał utwór chociażby z Dawidem Podsiadło.

xxanaxx – 19 sierpnia, godz. 22:00 (Krakow Stage)

Gwarantujemy, że duet rozpali Kraków Stage do czerwoności. W trakcie ich koncertów nie da się nudzić. xxanaxx to jedna z największych nadziei polskiej elektroniki. Dynamizm, mnogość dźwięków i solidna dawka energii. Będzie szaleństwo!

Zobacz także

Radio ZET na Kraków Live Festival 2017

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Podczas dwóch dni niesamowitego, muzycznego festiwalu w stolicy Małopolski - będziemy obecni ze strefą pełną zabaw.

Przygotowaliśmy dla Was festiwalowe metamorfozy (make-up, plecenie wianków, porady wizażystów, festiwalowe tatuaże i wiele innych), masę konkursów ze smart gadgetami od Radia ZET, miejsce do relaksu dla zmęczonych koncertowym szaleństwem i dobrą muzykę. Na miejscu będziecie mogli spotkać Marcina Wojciechowskiego, który poprowadzi program na żywo. Transmisji posłuchać można na http://www.radiozet.pl/sluchaj/online/Radio-ZET-online.html lub przez aplikację Radia ZET na iOS lub Android.

Znajdziecie nas tuż przy głównym wejściu na teren festiwalu.

RadioZET.pl/PK