Zamknij

Polscy fani Shawna Mendesa podbijają świat. Akcja „Kisses from Poland” robi furorę w sieci

Piotr Krajewski
06.05.2019 15:58
Polscy fani Shawna Mendesa podbijają świat akcją Kisses from Poland
fot. Youtube (Shawn Mendes)

Shawn Mendes zaprezentował nowy singiel „If I Can’t Have You”, który bije rekordy popularności na całym świecie. W podziękowaniu za nową piosenkę polscy fani postanowili przygotować spontaniczną akcję „Kisses from Poland”. Pomysł Polaków tak się spodobał, że przejęli go internauci z całego świata.

Shawn Mendes robi furorę z nowym singlem „If I Can’t Have You”. To pierwszy premierowy utwór artysty od czasu wydania trzeciej płyty „Shawn Mendes” z maja 2018 roku. W ciągu zaledwie kilku dni oficjalny teledysk obejrzano ponad 30 milionów razy.

W związku z premierą nowej piosenki Shawna Mendesa polscy fani stworzyli spontaniczną akcję „Kisses from Poland”. Polacy zaczęli masowo publikować pod wideoklipem komentarze ze wspomnianą frazą. Pomysł zwrócił uwagę zagranicznych internautów, którzy postanowili wesprzeć inicjatywę polskich fanów i teraz niemal wszystkie najpopularniejsze wpisy pod teledyskiem dotyczą akcji „Kisses from Poland”.

„Jestem z Tajlandii, ale buziaki z Polski”, „Jestem z Argentyny, ale buziaki z Polski”, „Nie jestem Polakiem, nawet tam nie mieszkam, ale buziaki z Polski” — czytamy w sieci.

Za sprawą swojej pomysłowej akcji polscy fani chcą bez wątpienia zwrócić uwagę samego Shawna Mendesa. Przypomnijmy, że na początku kwietnia artysta zagrał wyprzedany koncert w Krakowie. Kto wie, może udana internetowa akcja Polaków zrobi wrażenie na 20-latku i tym samym szybko wróci do naszego kraju?

Zobacz także

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK