Zamknij

Polscy geje nagrali świąteczną piosenkę „Pokochaj nas w Święta” [WIDEO]

Redakcja
07.12.2017 12:57
Polscy geje nagrali świąteczną piosenkę „Pokochaj nas w Święta” [WIDEO]
fot. mat. prasowe / Magdalena Sobieska

Jakub i Dawid zyskali popularność w internecie ponad rok temu za sprawą coveru piosenki Roxette. Ich teledysk zachwycił słynny zespół, a o parze polskich gejów pisano także za granicą. Teraz prezentują swoją pierwszą świąteczną kompozycję „Pokochaj nas w Święta”.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się świąteczna piosenka Jakuba i Dawida?

Liczba głosów:

Para, która wzięła w czerwcu tego roku ślub na Maderze, zasłynęła w sieci dzięki amatorskim wideoklipom do znanych przebojów z repertuaru m.in. Roxette, George’a Michaela, Beaty Kozidrak czy Mariah Carey. W serwisie YouTube ich nagrania obejrzano niemal 2 miliony razy.

Teraz Jakub i Dawid postanowili nagrać świąteczny utwór zatytułowany „Pokochaj nas w Święta”. Kompozycja była przygotowywana w tajemnicy od kilku miesięcy. Produkcją całości zajął się Patryk Tylza, producent znany ze współpracy m.in. z Sound’n’Grace oraz Dawidem Kwiatkowskim.

- Przez trzy miesiące mieliśmy treningi naszych głosów i ćwiczyliśmy wszędzie, gdzie tylko się dało. Nie będziemy nikogo przekonywać, że nagle staliśmy się rasowymi wokalistami, ale myślę, że jak na pierwszy raz, to nie ma wstydu. Chcemy trochę wykorzystać klimat świąt, aby w ten okres wzajemnej życzliwości, pozyskać trochę tego dobra dla naszych spraw i pokazać, że istniejemy tuż obok i, że jesteśmy częścią tego społeczeństwa– mówi para.

Do utworu został nagrany także teledysk, w którym pojawili się także znajomi oraz przyjaciele Jakuba i Dawida.

Teledysk
fot. mat. prasowe / Magdalena Sobieska

RadioZET.pl/DakuPress/PK