Zamknij

Polscy tancerze występują z Christiną Aguilerą w Las Vegas. Wielki sukces Polaków

Piotr Krajewski
03.06.2019 11:09
Polscy tancerze występują razem z Christiną Aguilerą w Las Vegas
fot. Instagram (janush.libicki, maniekartman)

Christina Aguilera rozpoczęła rezydenturę w Las Vegas. Przez najbliższe miesiące słynna piosenkarka będzie dawała koncerty w luksusowym Zappos Theater. Na scenie Christina Aguilera może liczyć na wsparcie grupy tancerzy. Wśród nich jest dwóch Polaków: Mariusz „Maniek” Kotarski i Janusz Libicki.

Polscy tancerze tańczą z Christiną Aguilerą w Las Vegas

Christina Aguilera to kolejna wielka gwiazda, która zdecydowała się na serię koncertów w Las Vegas. W miniony weekend 38-latka dała swój pierwszy występ w ramach rezydentury zatytułowanej „The Xperience”.

Artystka zaprezentowała na scenie ponad dwadzieścia utworów, w tym swoje największe przeboje, m.in. „Genie in a Bottle”, „Fighter”, „Say Something” czy „Beautiful”. W trakcie rezydentury koncertowej Christiny Aguilery nie mogło zabraknąć również oszałamiających choreografii. To zasługa tancerzy, którzy towarzyszy piosenkarce na scenie.

Okazuje się, że wśród nich znalazło się dwóch niezwykle zdolnych Polaków. Mariusz „Maniek” Kotarski oraz Janusz Libicki zachwycili piosenkarkę na castingach i dołączyli do jej grupy występującej w Las Vegas. To wielki sukces polskich tancerzy, którzy już od dłuższego czasu rozwijają swoją karierę w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracują z największymi nazwiskami w świecie tańca.

W ramach rezydentury „The Xperience” Christina Aguilera będzie występowała w Las Vegas przynajmniej do października 2019 roku. Na ten moment zaplanowano łącznie szesnaście koncertów.

Amerykanka wydała dotąd osiem studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Zdobyła pięć prestiżowych nagród Grammy i nagrała wiele przebojów. Ostatni album Christiny Aguilery ukazał się w czerwcu 2018 roku. Promował go m.in. singiel „Fall in Line”, w którym gościnnie pojawiła się Demi Lovato.

Zagłosuj

Czy lubisz muzykę Christiny Aguilery?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK