Zamknij

Podsiadło i Martyniuk po angielsku? Youtuberzy zaśpiewali polskie hity w języku obcym [WIDEO]

Piotr Krajewski
11.09.2019 12:11
Polskie hity po angielsku youtuberzy śpiewają Podsiadło Martyniuka Zalewskiego wideo
fot. Youtube

„Nie Ma Fal” Dawida Podsiadło, „Przez Twe Oczy Zielone” Akcentu czy „Kurier” Krzysztofa Zalewskiego — to bijące rekordy popularności przeboje, które zna niemal każdy słuchacz w naszym kraju. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak te hity brzmiały w innym języku? Jędrzej Skiba i Dezy opublikowali wideo na Youtube, gdzie śpiewają polskie przeboje po angielsku.

Polskie hity po angielsku: „Nie ma fal”, „Tamagotchi”, „Przez Twe Oczy Zielone”

Youtuberzy uwielbiają tworzyć własne wersje najsłynniejszych muzycznych przebojów. Obecnie w internecie robi furorę wideo Jędrzeja Skiby, który zasłynął m.in. z udziału w szóstej edycji „The Voice of Poland”.

Wokalista zaprosił do swojego najnowszego filmiku popularnego youtubera Dezy’ego. Artyści postanowili zaskoczyć internautów i zaprezentowali słynne polskie hity po angielsku, m.in. „Tamagotchi” Taconafide, „Kurier” Krzysztofa Zalewskiego czy „Nie Ma Fal” Dawida Podsiadło. Zaśpiewali jednak nie tylko najnowsze przeboje, ale także te sprzed wielu lat, jak chociażby „Bądź Moim Natchnieniem” Andrzeja Zauchy.

Trzeba przyznać, że polskie hity w języku angielskim naprawdę robią wrażenie. Tego samego zdania są internauci, którzy wychwalają nagranie Jedrzeja Skiby i Dezy’ego. Wiele osób twierdzi, że polskie przeboje mogłyby z powodzeniem stać się hitami za granicą.

„W wersji angielskiej hity na skalę światową”, „Jakby te piosenki na początku były wydane po angielsku, to byłyby światowymi hitami”, „Absolutnie niesamowite. Te kawałki mogły by być hitami na świecie” — piszą zachwyceni internauci.

RadioZET.pl/PK