Zamknij

Popek i Dr Alban w nowej wersji "It's My Life". Hit wakacji 2020? [WIDEO]

13.08.2020 08:45
Popek i Dr Alban
fot. screen: YouTube

Popek i Dr Alban nagrali hit wakacji 2020? Polski raper i gwiazdor dance nagrali nową wersję kultowego imprezowego utworu "It's My Life", który królował na dyskotekach i imprezach w latach 90. Utwór już podbija serwis YouTube.

Popek, czyli Paweł Ryszard Mikołajuw to jeden z najpopularniejszych polskich raperów, który sławę zawdzięcza po części niezwykle kontrowersyjnemu wizerunkowi oraz utworom, którym zarzucano wulgarne przesłanie. Wytatuowane oczy, groźna sylwetka i piosenki, w których mowa o napadach i narkotykach budzą mieszane uczucia, co nie zmienia faktu, że utwory takie jak "Albański raj" czy "Dirty Diana" okazały się hitami, a Popek zyskał tak duży medialny rozgłos, że został zaproszony do "Tańca z gwiazdami".

W swojej muzycznej karierze Popek próbował swoich sił w wielu różnorodnych projektach. Nie straszny mu niemal żaden gatunek muzyczny, poza rapem mogliśmy usłyszeć go w wersji akustycznej, punkowej, muzyki elektronicznej, a nawet disco polo. Teraz kontrowersyjny twórca postanowił pokazać, że potrafi stworzyć wakacyjny taneczny hit. Nawiązał współpracę z legendą muzyki dance z lat 90., Dr Albanem. 63-letni obecnie piosenkarz trzy dekady temu był postacią, której fanom gatunku nikt nie musiał przedstawiać. Panowie postanowili wspólnie dać drugie życie największemu hitowi Albana.

 Popek jest w świetnej formie fizycznej. W 4 dni zrzucił 10 kg [ZDJĘCIE]

Popek i Dr Alban w nowej wersji kultowego "It's My Life"

"It's My Life" to pozytywna taneczna piosenka, która zapewniła Albanowi międzynarodową popularność. Każdy, kto odwiedził dyskotekę w latach 90., z pewnością ją słyszał, a nawet dziś pojawia się w wielu playlistach. W serwisie YouTube pojawiła się nowa wersja hitu z gościnną zwrotką Popka.

- It’s My life włączam nad ranem, nagrywam hit z Dr Albanem - rapuje Polak.

Za produkcję muzyczną odpowiada Claysteer, producent muzyczny i DJ. Nowa wersja hitu ma potencjał, by podbić kluby i plażowe imprezy, świadczyć może o tym świetny odbiór wśród internautów. Po siedmiu godzinach od premiery klip obejrzało ponad ćwierć miliona użytkowników.

A jak wam podoba się nowe "It's My Life"?