Zamknij

Posłuchaj, jak LP coveruje wielkie hity Beyoncé i The Beatles [WIDEO]

Redakcja
28.06.2017 16:24
Posłuchaj, jak LP coveruje wielkie hity Beyoncé i The Beatles [WIDEO]
fot. Youtube (MagicRecordsPoland)

Polacy pokochali twórczość LP. Laura Pergolizzi, bo tak naprawdę nazywa się ta artystka, tworzy muzykę już od ponad piętnastu lat. Prawdziwy rozgłos przyniósł jej jednak album „Lost on You” z 2016 roku. Dziś chcemy Wam przypomnieć dwa niezwykle wyjątkowe covery, które artystka nagrała kilka lat temu. Warto ich posłuchać!

„Lost on You”, „Other People” i „When We’re High” - słuchacze Radia ZET pokochali każdy z tych utworów. Na ten ostatni możecie obecnie głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

Amerykańska artystka prezentuje od czasu do czasu autorskie wersje wielu znanych przebojów. Poniżej możecie zobaczyć, jak LP poradziła sobie z hitami „Halo” Beyoncé i „Something” The Beatles. Co sądzicie o tych coverach?

LP i współpraca z wielkimi nazwiskami

Mało kto wie, że pochodząca z Nowego Jorku Laura Pergolizzi to autorka tekstów z repertuaru wielu znanych artystów. W ciągu ostatnich kilku lat współpracowała chociażby z Rihanną, Christiną Aguilerą, Backstreet Boys, Ritą Orą, Cher czy Leoną Lewis. Artystka współtworzyła m.in. słynne "Cheers (Drink to That)".

RadioZET.pl/PK