Zamknij

Awaria samolotu z Post Malone na pokładzie. W maszynie pękły koła! [WIDEO]

Redakcja
22.08.2018 11:58
Post Malone
fot. twitter.com/933FLZ

Post Malone, jeden z obecnie najpopularniejszych amerykańskich raperów, przeżył we wtorek chwile grozy. Prywatny samolot, którym artysta miał dotrzeć do Wielkiej Brytanii, stracił koła tuż po starcie na lotnisku w New Jersey. Wszystko skończyło się szczęśliwie, a po kilku godzinach pilot wylądował awaryjnie w stanie New Jersey.

Awaria samolotu z Post Malone na pokładzie. Maszyna straciła koła

We wtorek samolot z Post Malone na pokładzie musiał lądować awaryjnie. Tuż po starcie z lotniska w amerykańskim stanie New Jersey maszyna uległa awarii. Koła samolotu pękły chwilę po wzniesieniu w powietrze.

Kontrolerzy lotu zarządzili awaryjne lądowanie. Niestety, zbiorniki samolotu były napełnione paliwem, więc ze względów bezpieczeństwa pilot musiał krążyć nad ziemią i spalić możliwie jak najwięcej substancji.

Maszyna została skierowana na lotnisko w New Windsor nieopodal Nowego Jorku. Po kilku godzinach pilot bezpiecznie wylądował na pasie startowym, gdzie czekały w gotowości wozy strażackie i karetki.

Tuż po wylądowaniu Post Malone opublikował wpis w mediach społecznościowych, w którym podziękował wszystkim za wsparcie.

Wylądowałem. Dziękuje Wam za modlitwę. Nie mogę jednak uwierzyć, że tak wiele osób tutaj życzyło mi śmierci — napisał raper na Twitterze.

Post Malone, gwiazda tegorocznego Open'er Festival 2018, leciał do Wielkiej Brytanii, gdzie miał wystąpić na kilku festiwalach muzycznych. W poniedziałek artysta wystąpił razem z legendarną grupą Aerosmith na gali Video Music Awards 2018. Tego samego wieczoru jego przebój „Rockstar” otrzymał nagrodę za najlepszą piosenkę roku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK