Premiera najnowszego singla Kayah feat. Idan Raichel "Po co"

26.04.2017 11:40

"Po co" - najnowszy singiel Kayah zabrzmiał dziś na antenie Radia ZET w programie "Dzień Dobry Bardzo". Taneczny, energetyczny, przebojowy. Zapowiada się hit! 

Premiera najnowszego singla Kayah feat. Idan Raichel "Po co"

Słowa piosenki autorstwa Kayah to wezwanie do tego by cieszyć się chwilą, nie rozdrapywać ran z przeszłości i nie martwić się na zapas. Czerpać radość z tego co tu i teraz, doceniać co się ma, nie tracić czasu na dawne cierpienia i na obawy o przyszłość.

Autorem muzyki do utworu jest światowej sławy izraelski muzyk - Idan Raichel. Natomiast muzycznie utwór wyprodukowali Jan Smoczyński i Kayah.

„Ten utwór to moja autoterapia na wrodzone czarnowidztwo, obawy o przyszłość i widzenie szklanki do połowy pustej. Napisałam tekst, który jest w opozycji do tej teorii i skłania do bycia całym sobą tu i teraz i czerpania tego, co najlepsze z każdej najdrobniejszej chwili naszego życia. Chcę by ten utwór pomógł również mi wcielić ten mechanizm w życie. Lato przed nami. Będzie dobrze. Będzie pięknie” - mówi wokalistka o swoim najnowszym singlu.

Premierze singla towarzyszy teledysk, w którym wystąpili fantastyczni młodzi ludzie z pasją: DJka, tancerka, kite surferka, właściciel food trucka i muzyk - sam Idan Raichel. Ich sylwetki przed premierą klipu były prezentowane w akcji teaserowej #PoCo. Wszyscy tancerze w klipie pochodzą z Egurrola Dance Studio, a batucadę prezentują wraz z Kayah muzycy z Ritmo Bloco.

  

Oceń