Premiera nowego singla BARANOVSKIEGO. „Luźno”’ już po godz. 18:00 w Radiu ZET!

22.08.2018 14:33

Po wielkim sukcesie „Dymu” BARANOVSKI powraca z zupełnie nowym singlem. W środę, 22 sierpnia, słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo piosenkę „Luźno”. Osobiście zapowie ją sam artysta, który będzie gościem Mateusza Ptaszyńskiego po godz. 18:00.

BARANOVSKI odkrywa kolejną kartę swojego nadchodzącego debiutanckiego albumu. W środę po godz. 18:00 odbędzie się wielka premiera nowego singla „Luźno”. Artysta zapowie swoją piosenkę osobiście w programie Mateusza Ptaszyńskiego.

„Luźno” to kolejny singiel po „Hey” i hitowym „Dymie”, który zrobił niemałą furorę wśród słuchaczy Radia ZET. Jak zapowiada sam BARANOVSKI, nowa piosenka opowiada o odwiecznej potrzebie pielęgnowania w sobie młodości, dla której beztroska jest naturalnym stanem.

„Luźno” jest swoistym manifestem wolności. Wolności nawołującej do swobody wyrażania siebie i swoich emocji — mówi wokalista.

W środowe popołudnie odbędzie się także premiera oficjalnego teledysku do piosenki.

Chcieliśmy uchwycić w nim ten wyjątkowy magiczny czas, jakim są letnie wieczory w mieście, oddać w obrazku chwile, do których nawet po latach będziemy wracać jako do najlepszych momentów młodości — opowiada o teledysku BARANOVSKI.

Kariera BARANOVSKIEGO rozwija się z miesiąca na miesiąc, a debiutujący artysta otrzymuje coraz więcej koncertowych propozycji. Jego świetny występ podczas tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu sprawił, że Wojtek mógł zaprezentować swoją muzykę także m.in. podczas Open’er Festival, Orange Warsaw Festival i Męskiego Grania.

Kim jest artysta pod tajemniczym pseudonimem BARANOVSKi? To Wojciech Baranowski, który po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności w czwartej edycji „The Voice of Poland”. Jego castingowy występ z utworem „Here Comes the Sun” The Beatles zachwycił jurorów. Wielu fanów polskiej muzyki może kojarzyć Wojtka także z koncertów popularnej elektronicznej grupy XXANAXX, z którą od kilku lat artysta współpracuje.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi