Zamknij

Michał Szpak pojawi się dziś w „Popołudniu z Radiem ZET”. Zaprezentuje nowy singiel!

Redakcja
20.11.2017 14:18
Michał Szpak pojawi się dziś w „Popołudniu z Radiem ZET”. Zaprezentuje nowy singiel!
fot. mat. prasowe

Jeden z najpopularniejszych obecnie polskich artystów będzie gościem wtorkowej audycji Justyny Dżbik i Romana Osicy. Wizyta Michała Szpaka w „Popołudniu z Radiem ZET” będzie połączona z ekskluzywną, ogólnopolską premierą radiową najnowszego singla „Don't Poison Your Heart”. To pierwsza zapowiedź jego drugiego krążka.

Zagłosuj

Czekasz na nową piosenkę Michała Szpaka?

Liczba głosów:

Słuchacze Radia ZET jako pierwsi usłyszą najnowszy utwór Michała Szpaka. Muzyk będzie gościł we wtorek w „Popołudniu z Radiem ZET”. Program jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-18:00.

Po dwóch latach od wydania debiutanckiej płyty artysta powrócił do studia i rozpoczął pracę nad kolejnym wydawnictwem. Jego pierwszą zapowiedzią jest utrzymany w rockowych klimatach singiel „Don’t Poison Your Heart”. Utwór opowiada o hejcie i kłamstwie, szczególnie w internecie. Jest o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię. 

- Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci. Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku ” – mówi Michał Szpak o swoim nowym utworze.

Twórcami piosenki są Andy Palmer i Kamil Varen. 

Michał Szpak to dziś jeden z najpopularniejszych polskich artystów młodego pokolenia. Jego kariera rozwija się z roku na rok. Sukcesy na opolskim festiwalu (m.in. Grand Prix Publiczności w 2016 roku), platyna za debiutancki album "Byle Być Sobą", bardzo wysokie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem "Color of Your Life" i udział jako trener w ósmej edycji The Voice of Poland. W najbliższą sobotę jego podopieczna Marta Gałuszewska będzie walczyła w finale o zwycięstwo w programie.

RadioZET.pl/PK