Zamknij

Premiera w Radiu ZET: Meghan Trainor wraca z singlem i klipem "No Excuses"

Redakcja
01.03.2018 15:27
Premiera w Radiu ZET: Meghan Trainor wraca z singlem i klipem "No Excuses"
fot. mat. promocyjne

Autorka takich hitów jak "All About That Bass" czy "Lips Are Movin" powraca z nowym singlem! Wokalistka właśnie udostępniła singiel "No Excuses" będący zapowiedzią jej trzeciej płyty długogrającej. Po godz. 14:00 na antenie Radia ZET miała miejsce światowa premiera nowego utworu Megan. Posłuchajcie!

Piosenka jest współczesnym hymnem wołającym o równość, szacunek wobec kobiet i o bycie miłym dla innych. ‘Your mama raised you better than that (mama wychowała cię lepiej)’ śpiewa Meghan w zapadającym w pamięć numerze z podbitym basem, przestronnymi klawiszami i odznaczającymi się riffami gitarowymi

Gdyby szczęście miało swoją ścieżkę dźwiękową – to byłby nią nadchodzący album Meghan. Artystka szczęśliwie wyzdrowiała po dwóch operacjach strun głosowych (cztery miesiące bez wypowiedzenia słowa!) i z powodzeniem przetrwała najbardziej niepokojący okres swojego życia. Wzmocniona o nową miłość i troskę o samą siebie, powraca ze zdwojoną energią i najbardziej optymistyczną płytą w karierze. 

O Meghan Trainor świat usłyszał w 2014 roku za sprawą jej przełomowego single ‘All About That Bass’. Piosenka o wyzwolonych kobietach, nie wstydzących się swoich kształtów nieźle namieszała na scenie pop i przyniosła wokalistce status megagwiazdy. Aktualnie ma na koncie 7 multiplatynowych singli, 2 Platynowe albumy, 3 wyprzedane trasy koncertowe a także hity dla największych gwiazd muzyki pop i country, których jest współautorką. Warto dodać, że ‘All About That Bass’ pokrył się w Stanach Zjednoczonych Diamentem, który to status przed nią zdobyło tylko 15 innych piosenek w historii.

Źródło: mat. prasowe