Piątkowy „Wieczór z Radiem ZET” pełen premier: Ariana Grande, Beck, Becky G!

20.04.2018 16:15

W piątkowym wydaniu „Wieczoru z Radiem ZET” pojawią się premierowo aż cztery utwory. Marcin Wojciechowski zaprezentuje m.in. nowy singiel Ariany Grande zatytułowany „No Tears Left to Cry”.

Ariana Grande fot. mat. prasowe

Piątkowy wieczór to idealny moment na muzyczne nowości. Już po godz. 20:00 Marcin Wojciechowski zaprezentuje słuchaczom Radia ZET aż cztery nowe utwory.

Ariana Grande – No Tears Left to Cry

„No Tears Left to Cry” to pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanej czwartej płyty Ariany Grande. Wciąż niewiele wiadomo na temat nowego albumu — tytuł i data premiery krążka pozostają na ten moment nieznane.

Ariana fot. mat. prasowe

Mark Forster feat. Gentleman – Like a Lion

Mark Forster, który w połowie jest Polakiem, to aktualnie najpopularniejszy niemiecki wokalista pop – właśnie w tej kategorii otrzymał statuetkę ECHO Awards, czyli niemiecki odpowiednik Fryderyka.

Swój najnowszy singiel „Like A Lion”, który stworzył z najsłynniejszym europejskim wykonawcą reggae, czyli Gentlemanem, nagrał także w wersji polskiej. Dla Marka duet z Gentlemanem to także spełnienie marzeń, a wersja polska jest ukłonem w kierunku naszej publiczności, która śledziła jego poczynania, ale dopiero teraz w pełni może docenić jego głos i talent.

Mark Foster fot. mat. prasowe

Beck – Up All Night

Singiel z przebojowej, kipiącej energią płyty „Colors”. Utwór pojawił się w wiosennej ramówce TVN i w ciągu tygodnia znalazł się w wśród kilkudziesięciu najczęściej wyszukiwanych numerów w serwisie Shazam w Polsce.

„Colors” to wielki powrót Becka do popu. Autor niezapomnianego hitu „Loser” i zdobywca Grammy za album „Morning Phase” znów odważnie eksploruje świat hip-hopowych bitów, nowoczesnych brzmień i roztańczonych piosenek. Magazyn Rolling Stone przedpremierowo okrzyknął nowy materiał jako “euforyczny powiew eksperymentalnego popu”.

Beck fot. mat. prasowe

Becky G & Natti Natasha – Sin Pijama

Dwie gwiazdy latynoskiego popu w jednym utworze.

Becky G fot. mat. prasowe

RadioZET.pl/PK

Oceń