Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Premiery w Radiu ZET: „Sweet But Psycho” Ava Max

27.09.2018 15:37

Ava Max to wokalistka zyskująca coraz większą popularność. Niedawno opublikowała swój gorąco wyczekiwany singiel „Sweet But Psycho”, którego premiera już w czwartek, 27 września, w Radiu ZET. Słuchaj po 16.00.

Ava Max fot. mat. prasowe

Po 16.00 w Radiu ZET: „Sweet But Psycho” – Ava Max

Ava Max to nowe odkrycie na kobiecej scenie pop! Obdarzona wyjątkowym głosem  i stylem artystka pochodzi z Virginii, gdzie wychowywała się w rodzinie albańskich imigrantów, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia kraju ze względów politycznych.

Zdolności muzyczne odziedziczyła po swojej matce, która była śpiewaczką operową. Od dziecka brała udział w lokalnych konkursach talentów.  W młodym wieku postanowiła wyprowadzić się do Los Angeles, aby spełnić swoje marzenia o międzynarodowej karierze.

Po solowych singlach „My Way” i „Not Your Barbie Girl” nawiązała współpracę z samym Davidem Guettą i zaśpiewała utwór „Let It Be” na jego najnowszym albumie „7”.

Najnowszy singiel artystki „Sweet But Psycho” został wyprodukowany przez laureata Grammy – Cirkuta (The Weeknd, Katy Perry, Rihanna) oraz napisany wspólnie z Madison Love (Camila Cabello, Halsey).

Obecnie króluje w serwisach streamingowych na całym świecie: miejsce 1. na globalnej liście Spotify Viral charts i # 6 w Polsce, 4. najczęściej odtwarzany utwór w serwisie Spotify w Szwecji – wszystkie te osiągnięcia świadczą tylko o jednym… że „Sweet But Psycho” zapowiada się na murowany hit tej jesieni!

1

Wcześniej w tym roku popularność zdobył utwór Avy nagrany z raperem Wittem Lowrym: „Into Your Arms”.

Pierwszym singlem Avy Max był utwór „My Way”, dzięki któremu piosenkarka zyskała miano najbardziej intrygującej popowej wokalistki, o której w superlatywach rozpisywały się amerykańskie muzyczne serwisy, na czele z Billboardem.

Jak brzmi jej „Sweet But Psycho”, przekonacie się po 16.00, słuchając Radia ZET.

RadioZET.pl/SA

Oceń