„Dobre Myśli”, „Rise”, „In My Blood”, „Ignite”. Wybierz Przebój Lata Radia ZET!

28.08.2018 16:12

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Każdy głosujący ma szansę na zdobycie naszych gadżetów i płyt, m.in. Ariany Grande i Lady Pank. W plebiscycie Radia ZET wybieracie swój ulubiony utwór spośród kilkudziesięciu dobrze znanych hitów wakacji 2018. Prezentujemy dziś kolejne pięć przebojów, które biorą udział w głosowaniu!

Sylwia Grzeszczak fot. Youtube (SylwiaGrzeszczak)

Sylwia Grzeszczak i Liber — Dobre Myśli

Tego hitu nie trzeba nikomu przedstawiać. „Dobre Myśli” po raz kolejny znalazły się na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Piosenka łączy w sobie dźwięki retro-funku, reggae i hip-hopu, co niezwykle przypadło naszym słuchaczom do gustu. Czy to właśnie przebój Sylwii Grzeszczak i Libera zostanie przebojem lata Radia ZET? Jest na to duża szansa!

Jonas Blue — Rise (feat. Jack & Jack)

Jonas Blue, jeden z najpopularniejszych obecnie brytyjskich DJ-ów, dobrze wie, jak się tworzy hity. „Rise” to jego kolejny przebój. Skoczny, chwytliwy, niezwykle wakacyjny. Tę letnią piosenkę wciąż znajdziecie na Liście Przebojów Radia ZET. Jeśli chcecie, aby nadal tam była, musicie głosować. Utwór zaliczył ostatnio dość duży spadek.

Shawn Mendes — In My Blood

Shawn Mendes to jeden z najpopularniejszych młodych artystów w Stanach Zjednoczonych. Jego piosenki cieszą jednak coraz większym zainteresowaniem również w Polsce, a „In My Blood” jest tego najlepszym przykładem. Pełen emocji singiel sporo namieszał na listach przebojów.

K-391 & Alan Walker — Ignite (feat. Julie Bergan & Seungri)

Kolejny letni hit, który dobrze radzi sobie na Liście Przebojów Radia ZET. Kto kryje się pod nietypowym pseudonimem K-391? To norweski producent Kenneth Nilsen, który zaprosił do współpracy swojego kolegę Alana Walkera. Norwedzy połączyli siły i stworzyli przebój robiący furorę w radiu, jak również internecie.

Sound'n'Grace — Kolejność

Nowy singiel Sound'n'Grace jest dobrze znany wszystkim słuchaczom Radia ZET. Piosenka miała już okazję znaleźć się na 1. miejscu naszej listy przebojów. Jak mówią sami członkowie grupy, „Kolejność” to opowieść o tym, że kiedy zostajemy sami wiele spraw można przewartościować i przepracować.

Przebój Lata Radia ZET: zagłosuj na swój ulubiony hit wakacji 2018

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Na te i kilkadziesiąt innych hitów możecie głosować na stronie RadioZET.pl.

Wybierz swój ulubiony utwór z listy, uzasadnij dlaczego i wyślij zgłoszenie. Możesz wygrać gadżety Radia ZET i płyty: Ariany Grande, Years & Years, Charliego Putha, Lady Pank oraz wielu innych artystów znanych z anteny Radia ZET. Czekają też na Was nasze składanki „Radio ZET - Siła Muzyki vol.2”.

Przebój Lata Radia ZET poznamy już 2 września po 15:00. Słuchaj i sprawdź, kto wygra!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń