„I Like It”, „Nic Tu Po Mnie”, „Nevermind”, „Sad Story”. Wybierz Przebój Lata Radia ZET!

27.08.2018 13:37

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Każdy głosujący ma szansę na zdobycie naszych gadżetów i płyt, m.in. Ariany Grande i Lady Pank. W plebiscycie Radia ZET wybieracie swój ulubiony utwór spośród kilkudziesięciu dobrze znanych hitów wakacji 2018. Prezentujemy dziś pięć przebojów, które biorą udział w głosowaniu!

Cardi B fot. Youtube (Cardi B)

Cardi B, Bad Bunny & J Balvin — I Like It

Cardi B to obecnie jedna z najgorętszych gwiazd w Stanach Zjednoczonych. Niemal każda piosenka z udziałem 25-letniej raperki staje się przebojem. Utwór „I Like It”, który jest mieszanką muzyki trap i salsy, robi furorę na całym świecie. Oficjalny teledysk obejrzano niemal pół miliarda razy.

Michał Szczygieł — Nic Tu Po Mnie

„Nic Tu Po Mnie” to pierwszy utwór finalisty ósmej edycji „The Voice of Poland”. Piosenka łączy w sobie popowe dźwięki i brzmienie reggae, które uwielbia Michał. Singiel powstał we współpracy m.in. z Patrykiem Kumorem i Michałem Pietrzakiem. Oficjalny klip obejrzano aż 14 milionów razy.

Dennis Lloyd — Nevermind

Dennis Lloyd to 25-letni artysta z Izraela. Okazuje się, że jego hitowe „Nevermind” zostało wydane już w 2016 roku, ale dopiero teraz piosenka stała się prawdziwym przebojem. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną, a prestiżowy magazyn „Time” określił ją mianem jednego z najważniejszych hitów tegorocznego lata.

Cat Dealers, LOthief, Santti — Sunshine

Takich pozytywnych utworów nigdy dość. Cat Dealers tworzy dwójka młodych DJ-ów z Brazylii: Lugui i Pedrão. Od kilku lat ich utwory cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy muzyki elektronicznej. Świadczy o tym chociażby liczba wyświetleń w serwisie YouTube. Ich nagrania obejrzano ponad 150 milionów razy.

Merk & Kremont — Sad Story (Out Of Luck)

Ciężko sobie wyobrazić tegoroczne lato bez „Sad Story (Out Of Luck)”. Piosenka włoskiego duetu DJ-ów to prawdziwy wakacyjny przebój, od którego ciężko się oderwać. Niedawno Merk & Kremont odwiedzili Radio ZET, gdzie opowiedzieli m.in. o początkach swojej kariery, muzycznych inspiracjach czy koncertach.

Przebój Lata Radia ZET: zagłosuj na swój ulubiony hit wakacji 2018

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Na te i kilkadziesiąt innych hitów możecie głosować na stronie RadioZET.pl.

Wybierz swój ulubiony utwór z listy, uzasadnij dlaczego i wyślij zgłoszenie. Możesz wygrać gadżety Radia ZET i płyty: Ariany Grande, Years & Years, Charliego Putha, Lady Pank oraz wielu innych artystów znanych z anteny Radia ZET. Czekają też na Was nasze składanki „Radio ZET - Siła Muzyki vol.2”.

Przebój Lata Radia ZET poznamy już 2 września po 15:00. Słuchaj i sprawdź, kto wygra!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń