Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„I Like It”, „Nic Tu Po Mnie”, „Nevermind”, „Sad Story”. Wybierz Przebój Lata Radia ZET!

27.08.2018 13:37

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Każdy głosujący ma szansę na zdobycie naszych gadżetów i płyt, m.in. Ariany Grande i Lady Pank. W plebiscycie Radia ZET wybieracie swój ulubiony utwór spośród kilkudziesięciu dobrze znanych hitów wakacji 2018. Prezentujemy dziś pięć przebojów, które biorą udział w głosowaniu!

Cardi B fot. Youtube (Cardi B)

Cardi B, Bad Bunny & J Balvin — I Like It

Cardi B to obecnie jedna z najgorętszych gwiazd w Stanach Zjednoczonych. Niemal każda piosenka z udziałem 25-letniej raperki staje się przebojem. Utwór „I Like It”, który jest mieszanką muzyki trap i salsy, robi furorę na całym świecie. Oficjalny teledysk obejrzano niemal pół miliarda razy.

Michał Szczygieł — Nic Tu Po Mnie

„Nic Tu Po Mnie” to pierwszy utwór finalisty ósmej edycji „The Voice of Poland”. Piosenka łączy w sobie popowe dźwięki i brzmienie reggae, które uwielbia Michał. Singiel powstał we współpracy m.in. z Patrykiem Kumorem i Michałem Pietrzakiem. Oficjalny klip obejrzano aż 14 milionów razy.

Dennis Lloyd — Nevermind

Dennis Lloyd to 25-letni artysta z Izraela. Okazuje się, że jego hitowe „Nevermind” zostało wydane już w 2016 roku, ale dopiero teraz piosenka stała się prawdziwym przebojem. W wielu krajach pokryła się złotem i platyną, a prestiżowy magazyn „Time” określił ją mianem jednego z najważniejszych hitów tegorocznego lata.

Cat Dealers, LOthief, Santti — Sunshine

Takich pozytywnych utworów nigdy dość. Cat Dealers tworzy dwójka młodych DJ-ów z Brazylii: Lugui i Pedrão. Od kilku lat ich utwory cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy muzyki elektronicznej. Świadczy o tym chociażby liczba wyświetleń w serwisie YouTube. Ich nagrania obejrzano ponad 150 milionów razy.

Merk & Kremont — Sad Story (Out Of Luck)

Ciężko sobie wyobrazić tegoroczne lato bez „Sad Story (Out Of Luck)”. Piosenka włoskiego duetu DJ-ów to prawdziwy wakacyjny przebój, od którego ciężko się oderwać. Niedawno Merk & Kremont odwiedzili Radio ZET, gdzie opowiedzieli m.in. o początkach swojej kariery, muzycznych inspiracjach czy koncertach.

Przebój Lata Radia ZET: zagłosuj na swój ulubiony hit wakacji 2018

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Na te i kilkadziesiąt innych hitów możecie głosować na stronie RadioZET.pl.

Wybierz swój ulubiony utwór z listy, uzasadnij dlaczego i wyślij zgłoszenie. Możesz wygrać gadżety Radia ZET i płyty: Ariany Grande, Years & Years, Charliego Putha, Lady Pank oraz wielu innych artystów znanych z anteny Radia ZET. Czekają też na Was nasze składanki „Radio ZET - Siła Muzyki vol.2”.

Przebój Lata Radia ZET poznamy już 2 września po 15:00. Słuchaj i sprawdź, kto wygra!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń