Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„La Cintura”, „Solo”, „Jak na imię masz”, „One Last Time”. Wybierz Przebój Lata Radia ZET!

29.08.2018 16:38

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Każdy głosujący ma szansę na zdobycie naszych gadżetów i płyt, m.in. Ariany Grande i Lady Pank. W plebiscycie Radia ZET wybieracie swój ulubiony utwór spośród kilkudziesięciu dobrze znanych hitów wakacji 2018. Prezentujemy dziś kolejne przeboje, które biorą udział w głosowaniu!

Alvaro Soler fot. ---

Alvaro Soler — La Cintura

Alvaro Soler wie, jak stworzyć dobry wakacyjny hit. „La Cintura” to chwytliwy i wpadający w ucho przebój, który niejednokrotnie robił furorę na Liście Przebojów Radia ZET. Wiecie, że piosenka doczekała się nowej wersji? Wystąpili w niej Tini i Flo Rida.

Feel — Jak na imię masz

Trzeba przyznać, że to świetny rok dla zespołu Feel. Najpierw wielki hit „Gotowi na wszystko” z Lanberry, a teraz wakacyjny singiel „Jak na imię masz”. Czy ma szanse na tytuł Przeboju Lata Radia ZET? Bardzo możliwe, bo piosenka coraz lepiej radzi sobie na naszej liście przebojów.

Clean Bandit & Demi Lovato — Solo

Niemal każdy singiel Clean Bandit to przebój. Trzeba przyznać, że Brytyjczykom udała się współpraca z Demi Lovato. Trudno bowiem przejść obojętnie obok „Solo”. Dobrze wiedzą o tym nasi słuchacze, którzy nie przestają głosować na ten hit na Liście Przebojów Radia ZET.

Gromee & Jesper Jenset — One Last Time

Gromee uwielbia współpracować z młodymi, zagranicznymi artystami. Tym razem nasz słynny DJ postanowił poszukać wokalisty w Norwegii. No i znalazł — Jespera Jenseta, który w skandynawskim kraju dał się bliżej poznać jako uczestnik „Idola”. Wiele osób twierdzi, że wokalnie mocno przypomina Justina Biebera. Zgadzacie się z tym?

Przebój Lata Radia ZET: zagłosuj na swój ulubiony hit wakacji 2018

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Na te i kilkadziesiąt innych hitów możecie głosować na stronie RadioZET.pl.

Wybierz swój ulubiony utwór z listy, uzasadnij dlaczego i wyślij zgłoszenie. Możesz wygrać gadżety Radia ZET i płyty: Ariany Grande, Years & Years, Charliego Putha, Lady Pank oraz wielu innych artystów znanych z anteny Radia ZET. Czekają też na Was nasze składanki „Radio ZET - Siła Muzyki vol.2”.

Przebój Lata Radia ZET poznamy już 2 września po 15:00. Słuchaj i sprawdź, kto wygra!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń