„La Cintura”, „Solo”, „Jak na imię masz”, „One Last Time”. Wybierz Przebój Lata Radia ZET!

29.08.2018 16:38

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Każdy głosujący ma szansę na zdobycie naszych gadżetów i płyt, m.in. Ariany Grande i Lady Pank. W plebiscycie Radia ZET wybieracie swój ulubiony utwór spośród kilkudziesięciu dobrze znanych hitów wakacji 2018. Prezentujemy dziś kolejne przeboje, które biorą udział w głosowaniu!

Alvaro Soler fot. ---

Alvaro Soler — La Cintura

Alvaro Soler wie, jak stworzyć dobry wakacyjny hit. „La Cintura” to chwytliwy i wpadający w ucho przebój, który niejednokrotnie robił furorę na Liście Przebojów Radia ZET. Wiecie, że piosenka doczekała się nowej wersji? Wystąpili w niej Tini i Flo Rida.

Feel — Jak na imię masz

Trzeba przyznać, że to świetny rok dla zespołu Feel. Najpierw wielki hit „Gotowi na wszystko” z Lanberry, a teraz wakacyjny singiel „Jak na imię masz”. Czy ma szanse na tytuł Przeboju Lata Radia ZET? Bardzo możliwe, bo piosenka coraz lepiej radzi sobie na naszej liście przebojów.

Clean Bandit & Demi Lovato — Solo

Niemal każdy singiel Clean Bandit to przebój. Trzeba przyznać, że Brytyjczykom udała się współpraca z Demi Lovato. Trudno bowiem przejść obojętnie obok „Solo”. Dobrze wiedzą o tym nasi słuchacze, którzy nie przestają głosować na ten hit na Liście Przebojów Radia ZET.

Gromee & Jesper Jenset — One Last Time

Gromee uwielbia współpracować z młodymi, zagranicznymi artystami. Tym razem nasz słynny DJ postanowił poszukać wokalisty w Norwegii. No i znalazł — Jespera Jenseta, który w skandynawskim kraju dał się bliżej poznać jako uczestnik „Idola”. Wiele osób twierdzi, że wokalnie mocno przypomina Justina Biebera. Zgadzacie się z tym?

Przebój Lata Radia ZET: zagłosuj na swój ulubiony hit wakacji 2018

Trwa głosowanie na Przebój Lata Radia ZET. Na te i kilkadziesiąt innych hitów możecie głosować na stronie RadioZET.pl.

Wybierz swój ulubiony utwór z listy, uzasadnij dlaczego i wyślij zgłoszenie. Możesz wygrać gadżety Radia ZET i płyty: Ariany Grande, Years & Years, Charliego Putha, Lady Pank oraz wielu innych artystów znanych z anteny Radia ZET. Czekają też na Was nasze składanki „Radio ZET - Siła Muzyki vol.2”.

Przebój Lata Radia ZET poznamy już 2 września po 15:00. Słuchaj i sprawdź, kto wygra!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń