Teraz gramy

Przebój lata zupełnie inaczej. Indyjska wersja „Despacito” to nowy hit internetu! [WIDEO]

05.07.2017 09:55

Dzień bez słuchania „Despacito”? To niemożliwe. Utwór Luisa Fonsiego i Daddy Yankee bije obecnie rekordy popularności w internecie. Coraz więcej artystów prezentuje swoje autorskie wersje wakacyjnego hitu. Dziś prezentujemy ten przebój w stylu indyjskim. Podoba Wam się?

Przebój lata zupełnie inaczej. Indyjska wersja „Despacito” to nowy hit internetu! [WIDEO] fot. Youtube (Mahesh Raghvan)

Mahesh Raghvan, Janan Sathiendran i Praveen Prathapan przygotowali zupełnie nową wersję hitowego „Despacito”. Wykorzystali do tego dwa niezwykle popularne w Indiach instrumenty. Dźwięki fletu i indyjskiej tably połączyli z muzyczną aplikacją na iPadzie, która pozwala na tworzenie melodii. Efekty możecie podziwiać poniżej.

Polska wersja „Despacito” podbija internet

Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak mogłoby brzmieć „Despacito”, gdyby był to utwór polskiego artysty? Swoją autorską wersję wakacyjnego przeboju przedstawił Oktawian. Tutaj możesz posłuchać balladowej wersji pod tytułem „Powoli”.

Rekordowe „Despacito”

W czerwcu informowaliśmy o wielkim rekordzie portorykańskiego hitu Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee w serwisie Youtube. Teledyskowi udało się najszybciej w historii przebić magiczną granicę 2 miliardów wyświetleń, a już najprawdopodobniej w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii internetu.

Zastanawialiście się kiedykolwiek, o czym dokładnie jest ta piosenka? Specjalnie dla Was przetłumaczyliśmy tekst. Na przebój możecie cały czas głosować na Liście Przebojów Radia ZET.

QUIZ: Znasz te wielkie przeboje? Dokończ teksty kultowych polskich piosenek!

QUIZ: Znasz te wielkie przeboje? Dokończ teksty kultowych polskich piosenek! fot. Youtube (Wilki), wikimedia.org

RadioZET.pl/PK

Oceń