Zamknij

Przeboje Nicki Minaj, których nie może zabraknąć na koncercie w Łodzi

Redakcja
20.02.2019 12:22
Nicki Minaj
fot. mat. prasowe

Już 24 lutego Nicki Minaj wystąpi w Łodzi. Niedzielny koncert w Atlas Arenie, którego patronem medialnym jest Radio ZET, będzie jednym z najważniejszych tegorocznych muzycznych wydarzeń w Polsce. Na scenie amerykańska gwiazda będzie promować swój najnowszy album „Queen”, ale na pewno nie zabraknie też wielkich hitów, za które wszyscy pokochali Nicki Minaj.

Koncert Nicki Minaj zdecydowanie należy do kategorii tych większych amerykańskich produkcji. Jej występ w Polsce będzie trzecim na trasie promującej album „Queen”. Ogromna scena, na której wystąpi raperka, przetransportowana zostanie z USA czternastoma ciężarówkami i składać się będzie z dwóch modułów. Całość z pewnością wprawi w zachwyt fanów artystki, którzy 24 lutego zgromadzą się na pierwszym koncercie królowej rapu w Polsce.

Podczas najnowszej trasy koncertowej Nicki Minaj użyczy sceny wschodzącej gwieździe amerykańskiego rapu Juice WRLD. W Łodzi zaprezentuje się także Smolasty, który będzie supportował koncert. 

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Radio ZET to patron medialny koncertu. Bilety można nabywać za pośrednictwem www.prestigemjm.com.

Nicki Minaj i jej hity, które usłyszymy na koncercie w Łodzi

RadioZET.pl/PK