Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nie uwierzysz! Te przeboje miała zaśpiewać Rihanna. Ona jednak ich nie chciała

31.10.2017 13:28

Rihanna to obecnie jedna z najważniejszych artystek w muzyce rozrywkowej. Nic więc dziwnego, że mnóstwo świetnych producentów oraz tekściarzy chce z nią współpracować. Tworzą i piszą numery, które następnie pojawiają się na jej biurku. Niestety, nie wszystkie zainteresują Barbadoskę. Okazuje się, że wiele z odrzuconych przez nią utworów trafiło później do innych gwiazd i okazało się hitami! Zdziwisz się, o jakie przeboje chodzi.

Nie uwierzysz! Te przeboje miała zaśpiewać Rihanna. Ona jednak ich nie chciała fot. ons.pl

Rihanna ma na swoim koncie już osiem studyjnych albumów i mnóstwo hitów, które osiągnęły niebywałe sukcesy na całym świecie. Barbadoska artystka jest uwielbiana przez twórców muzyki. Wielu z nich marzy, żeby to właśnie ona zaśpiewała stworzone przez nich kompozycje.

W trakcie prac nad kolejnymi płytami piosenkarka może przebierać w wielu utworach, które mają szanse stać się w przyszłości hitami. Niektóre z nich musi jednak odrzucić. Tak się stało z poniższymi kawałkami. Rihanna nie zdecydowała się ich nagrać, więc trafiły do innych artystów i stały się dużymi przebojami. Zdziwisz się, o jakie piosenki chodzi. Zobacz galerię!

RadioZET.pl/ thefader.com/fashionmagazine.com/PK

Oceń
Tagi