Zamknij

Nie uwierzysz! Te przeboje miała zaśpiewać Rihanna. Ona jednak ich nie chciała

Redakcja
31.10.2017 13:28
Nie uwierzysz! Te przeboje miała zaśpiewać Rihanna. Ona jednak ich nie chciała
fot. ons.pl

Rihanna to obecnie jedna z najważniejszych artystek w muzyce rozrywkowej. Nic więc dziwnego, że mnóstwo świetnych producentów oraz tekściarzy chce z nią współpracować. Tworzą i piszą numery, które następnie pojawiają się na jej biurku. Niestety, nie wszystkie zainteresują Barbadoskę. Okazuje się, że wiele z odrzuconych przez nią utworów trafiło później do innych gwiazd i okazało się hitami! Zdziwisz się, o jakie przeboje chodzi.

Rihanna ma na swoim koncie już osiem studyjnych albumów i mnóstwo hitów, które osiągnęły niebywałe sukcesy na całym świecie. Barbadoska artystka jest uwielbiana przez twórców muzyki. Wielu z nich marzy, żeby to właśnie ona zaśpiewała stworzone przez nich kompozycje.

W trakcie prac nad kolejnymi płytami piosenkarka może przebierać w wielu utworach, które mają szanse stać się w przyszłości hitami. Niektóre z nich musi jednak odrzucić. Tak się stało z poniższymi kawałkami. Rihanna nie zdecydowała się ich nagrać, więc trafiły do innych artystów i stały się dużymi przebojami. Zdziwisz się, o jakie piosenki chodzi. Zobacz galerię!

RadioZET.pl/ thefader.com/fashionmagazine.com/PK