Zamknij

Przedstawienie Cirque du Soleil inspirowane filmem „Avatar” w Polsce!

Redakcja
26.10.2018 10:11
Cirque du Soleil — Toruk
fot. mat. prasowe

Przedstawienie TORUK – Pierwszy lot produkcji Cirque du Soleil — inspirowane bijącym wszelkie rekordy filmem Jamesa Camerona AVATAR, odwiedzi TAURON Arenę Kraków w dniach 6-10 marca 2019 roku w ramach globalnej trasy po światowych arenach. Radio ZET to patron medialny wydarzenia.

Narratorem opowieści jest “Na’vi Gawędziarz”. TORUK — Pierwszy lot to mityczna baśń o krainie zamieszkanej przez niezwykłe postaci. Jej akcja ma miejsce tysiące lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmie AVATAR, na długo przed tym jak pierwsi ludzie pojawili się na Pandorze.

Kiedy świętemu Drzewu Dusz grozi klęska, dwaj nastoletni chłopcy z rodu Omatikaya odważnie decydują się  wziąć sprawy w swoje ręce. Dowiadując się, że Toruk może pomóc im w ocaleniu Drzewa Dusz, wraz z nową przyjaciółką Tsyal wyruszają w niezwykłą podróż wysoko w Lewitujące Góry, aby odnaleźć tego potężnego czerwono-pomarańczowego drapieżnika władającego przestworzami Pandory. Proroctwo wypełni się, gdy pośród klanów wyłoni się czysta dusza będąca w stanie po raz pierwszy dosiąść Toruka i ocali Na’viego przed straszliwym losem.

Cirque du Soleil przenosi swój styl do świata Jamesa Camerona „tworząc więź” pomiędzy dwiema pokrewnymi wizjami artystycznymi. Udaje się to w spektaklu bezbłędnie dzięki porywającemu połączeniu nowatorskich wizualizacji, elementom teatru kukiełkowego oraz teatralnym technikom wprawiającym w ruch na scenie filmową kompozycję. To olbrzymie przedsięwzięcie realizujące wizje reżyserów oraz innowatorów w dziedzinie multimediów — Michela Lemieux oraz Victora Pilon. To oda dedykowana symbiotycznej koegzystencji Na’vi z naturą oraz  wierzeniom w podstawowe powiązanie wszelkich istot żyjących.

Cirque du Soleil — Toruk
fot. mat. prasowe

Cirque du Soleil — Toruk: terminy przedstawień

 • 6.03/środa (premiera) godz. 19:00
 • 7.03/czwartek godz. 19:00
 • 8.03/piątek godz. 15:00, 19:00
 • 9.03/sobota godz. 15:00, 19:00
 • 10.03/niedziela godz. 13:00, 17:00

Cirque du Soleil — Toruk:  bilety

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży już 29 października. Wejściówki będą sprzedawane w ramach cen dynamicznych.

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Klienci im wcześniej kupują bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskują. I odwrotnie — gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. Ceny dynamiczne zapewniają klientowi większy wybór ceny, jaką zapłaci za bilet.
Wybierz swoje miejsce w wybranej cenie!

Kategorie i ceny biletów:

 • Platynowa od 320 zł
 • Złota od 260 zł
 • Srebrna od 199 zł
 • Brązowa od 150 zł
 • Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat -20%
 • Bilety grupowe — realizacja zamówień grupowych wyłącznie poprzez kontakt mailowy na bilety@alterart.pl

Zakup biletówwww.cirquedusoleil.com/toruk oraz www.alterartshow.pl

Cirque du Soleil — Toruk
fot. mat. prasowe