Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Przeziębiona Pink zaśpiewała hymn USA na Super Bowl. Co za występ! [WIDEO]

05.02.2018 14:30

Możliwość zaśpiewania amerykańskiego hymnu w trakcie słynnego Super Bowl to jedno z największych wyróżnień dla artysty. Taką szansę otrzymała w tym roku Pink. Pech chciał, że na kilka dni przed występem dopadła ją grypa. Mimo problemów zdrowotnych gwiazda zaśpiewała i zdobyła uznanie wśród internautów.

Przeziębiona Pink zaśpiewała hymn USA na Super Bowl. Co za występ! [WIDEO] fot. Youtube (NFL)

Występ Pink przed meczem o mistrzostwo w futbolu amerykańskim cieszy się ogromną popularnością w sieci. Od kilku dni artystka zmaga się z uciążliwą grypą, która zaatakowała także gardło. Pomimo choroby Amerykanka nie zrezygnowała ze śpiewania, czym zaskarbiła sobie uznanie wśród internetowych użytkowników.

Tuż przed występem kamera przyłapała Pink na wypluwaniu czegoś z ust. Nie umknęło to oczywiście uwadze internautów, którzy uznali to za gumę do żucia. Wokalistka postanowiła szybko wyjaśnić całą sytuację. Poinformowała, że była to po prostu pastylka na ból gardła.

Nagranie z wykonania hymnu jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Fani chwalą piosenkarkę za wokal i wyrażają podziw dla postawy Pink, która nie poddała się chorobie.

— Czekałam, żeby to zaśpiewać od 1991 roku, kiedy zobaczyłam, jak moja idolka Whitney Houston wykonała hymn fenomenalnie — napisała artystka.

Gwiazda dołączyła tym samym do elitarnego grona artystów, którzy zaśpiewali amerykański hymn tuż przed finałem Super Bowl. Wcześniej zrobiły to m.in. Beyoncé, Mariah Carey, Cher, Christina Aguilera, Alicia Keys, Lady Gaga czy wspomniana już Whitney Houston.

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi