Zamknij

Przystanek Woodstock 2018. Znamy dokładny termin festiwalu!

Redakcja
10.10.2017 09:37
Przystanek Woodstock 2018. Znamy dokładny termin festiwalu!
fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter/EAST NEWS

Organizatorzy jednego z najsłynniejszych polskich festiwali ogłosili termin kolejnej edycji imprezy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy poinformowała jednocześnie, że nie ma pewności, czy Przystanek Woodstock 2018 odbędzie się.

24. edycja Przystanku Woodstock odbędzie się na początku sierpnia 2018 roku.

„Mamy dla Was doskonałą wiadomość! Jeśli uda nam się zorganizować Przystanek Woodstock, planujemy go w terminie 2, 3, 4 sierpnia. Zapisujcie w kalendarzach, trzymajcie kciuki i wysyłajcie w naszą stronę dobrą energię!” – czytamy na oficjalnym profilu festiwalu na Facebooku.

Organizatorzy nie potwierdzili na ten moment, czy gospodarzem Przystanku Woodstock 2018 będzie Kostrzyn nad Odrą. Impreza odbywa się nieprzerwanie w lubuskim mieście od 2004 roku. Wcześniej Przystanek zorganizowano w Czymanowie, Szczecinie, Lęborku i Żarach.

W ostatniej edycji, która odbyła się w dniach 3-5 sierpnia, wzięło udział około 250 tysięcy osób. Na festiwalowej scenie pojawili się m.in. Łąki Łan, Domowe Melodie, Wilki, Hey, Mesajah, Oddział Zamknięty czy LemON. Po raz kolejny zorganizowano także Akademię Sztuk Przepięknych, gdzie odbywały się różne spotkania i dyskusje.

RadioZET.pl/PK